dr n. med. Zbigniew Sujkowski

Ginekolog, Onkolog

2,9
2,5

Trafiłam do dr z przypadku, chodziło o potwierdzenie ciąży. Pierwsze co to zapach papierosów, który wyraźnie się wyczuwa od dr. Początkowo wzbudził moje zaufanie, ale przy kolejnych wizytach nie pytał jak się czuję, czy mi coś dolega, czy mam do niego jakieś pytania. To chyba ewidentny objaw tego, że ja kobieta i tak nic z tego nie zrozumiem...o zwolnieniu zapomnij, że wystawi, no może na parę dni, ale nie dłużej. Zmieniłam go na innego po 3 wizycie i nie żałuję.

Witam, Faktycznie doktor nie poświęca wiele czasu i uwagi, nie tłumaczy choroby-zupełnie jakby robił coś dla siebie. Poszłam do niego z niereguralnymi, bolesnymi krwawieniami. dostałam bez problemu zwolnienie i leki, które zatrzymały krawienie. Zbadał mnie mimo ze krawiłam. Jeśli ktoś potrzebuje miłej atmosfery to nie polecam tego lekarza. Doktor nie dyskutuje z pacjentkami.Poza tym nie jest delikatny podczas badań. Jednak nie moge powiedzieć że zupełnie się na niczym nie zna.

Mam 2 dzieci. Od 10 lat "leczyłam" nadżerkę u wielu specjalistów - bez skutku. Trafiłąm do dr Sujkowskiego. Usunął nadżerkę (nie zamrażał i nie wypalał, ale usunał). To było 5 lat temu. Od tego czasu cytologia gr. 1. Rok temu dzień po badaniu przez innego lekarza byłam u dr Sujkowskiego po poradę w związku z niepokjącymi objawami. Po zbadaniu mnie stwierdził LEUKOPLIAKIĘ! Poprzedni tego nie widział!!!! Diagnozę potwierdzili lekarze w Instytucie Onkologii. Polecam Sujkowskiego!!!

Po wizycie u dr sujkowskiego w enelmedzie - mam traume, czuje sie upokorzona tym jak przebiegało badanie, przez 10 min opowiadal mi tabletkach antykoncepcyjnych ktorymi nie jestem zainteresowana nie pozwalajac mi zejsc z fotela, opowiadal o roznych aspektach nie dorywajac wzroku od moich narzadow rodnych, a pozniej sie okazalo, ze moglam juz dawno zejsc z fotela bo bylo juz po badaniu - zawodowy dewiant. ponadto podczas rozmowy gladzil, niby to nieumyslnie moje nogi i brzuch. przestrzegam przed wizytami u tego pana, o smrodzie papierosów nie wspomne!

U dr Sujkowskiego leczę się od kilku lat, a niedawno prowadził moją ciążę... Polecam go na pewno jako specjalistę, lekarza - który ma tzw. intuicję, potrafi trafnie diagnozować. Jednak jeśli chodzi o czas poświęcony pacjentowi, tłumaczenie choroby, chyba wychodzi z założenia, że raczej nie warto, bo kobieta i tak nie zrozumie:) Na pewno ma specyficzne poczucie humoru... Minusem jest też dym papierosowy, który mimo wietrzenia gabinetu jest często wyczuwalny po wejściu dla osób niepalących. Podsumowując - jeśli potrzebujecie lekarza - który ma zdiagnozować problem, zastosować leczenie, nie prowadząc zbędnych wywiadów ...

Podsumowując - jeśli potrzebujecie lekarza - który ma zdiagnozować problem, zastosować leczenie, nie prowadząc zbędnych wywiadów i dyskusji - to polecam! Jeśli jednak potrzebujecie jeszcze odrobiny uprzejmości i życzliowści oraz kliku pytań dotyczących Waszego samopoczucia (np. podczas ciąży)- poszukajcie innego specjalisty... Podczas kilknastu wizyt (gdy byłam w ciąży) dr Sujkowski tylko raz mnie zapytał jak się czuje (tak mnie to zdziwiło), że zapamiętałam. Natomiast kiedy byłam w 34 tygodniu ciąży (i jeszcze pracowałam, nie korzystająć od początku ciąży ze zwolnienia lekarskiego), wspomniałam doktorowi, że nie czuję się najlepiej i czy nie mogłabym dostać zwolnienia, żeby odpocząć... Doktor powiedział, że z moimi wynikami nie kwalifikuję się do zwolnienia, może w okolicy 37 tygodnia. Ze jestem ZDROWE BABSKO! Słyszałam, że prywtanie u doktora jest mniejszy kłopot ze zwolnieniami... W każdym razie przy nastepnej ciąży na pewno nie skorzystam z usług dr Sujkowskiego!

Dopiero na 3 wizycie Doktor potwierdził ciążę. Nie odpowiedział na moje pytania - bo "zapisywał wyniki". Wpisał w kartę ciąży badania, których nie zlecił a wypisując skierowanie nie zaznaczył co mam wykonać. Nie moglimy porozmawiać, bo "zamawiając wizytę zarezerwowałam zbyt mało czasu". Kiedy czas się skończył usłyszałam, że mam przyjść za miesiąc:( Nie polecam!

Nie polecam!

Do tego lekarza trafiłam w ramach pakietu medycznego w Enelmedzie, który wykupiła firma, w której pracuję. Stanowczo odradzam tego lekarza! Badał bardzo brutalnie, komentując, że: "przecież pani rodziła, to co taka delikatna". Po badaniu zdawkowo oznajmił, że czeka mnie operacja w pełnym znieczuleniu. Na moje pytania, co mi dokładnie dolega, zbył mnie, mówiąc, żebym nie histeryzowała i omówi szczegóły podczas następnej wizyty. Ja z reguły nie histeryzuję, jestem opanowaną osobą. Po badaniu u Sujkowskiego przez parę dni czułam bóle pochwy i zaczęłam mieć upławy, jak się okazało mam typowe objawy ...

Po badaniu u Sujkowskiego przez parę dni czułam bóle pochwy i zaczęłam mieć upławy, jak się okazało mam typowe objawy zakażenia bakterią Escherichia coli. Własnie potwierdziłam to u innego lekarza. Jestem przekonana, że Sujkowski zaraził mnie tą bakterią. Czeka mnie teraz długie leczenie.
Zniszczył mi zdrowie.

Nie przyznaje się do błędów,bardzo pewny siebie.

Nie przyznaje się do błędów,bardzo pewny siebie.

Jak dla mnie to bardzo dobry lekarz, sympatyczny i uprzejmy, odpowiednio zajmuje się pacjentką :)

Ja osobiście jestem zadowolona z każdej wizyty. Również chodzę na wizyty poprzez enel-med. Jest uprzejmy i kompetentny. Prowadzi moją ciążę od samego początku :)