lek. med. Zbigniew Surowieclek. med. Zbigniew Surowiec - zdjęcie profilowe

lek. med. Zbigniew Surowiec

Chirurg dziecięcy

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie, Wydział Lekarski. Ukończył wiele specjalistycznych kursów w zakresie: wad rozszczepowych, chirurgii plastycznej, noworodka, onkologicznej dzieci i młodzieży, leczenia wad odbytu, mikrochirurgii, urologii i traumatologii dziecięcej. Czynnie uczestniczy w krajowych i zagranicznych zjazdach i posiedzeniach naukowych. Autor oraz współautor ok. 40 publikacji w polskiej i międzynarodowej prasie medycznej. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgów Dziecięcych.

Wspaniały lekarz. w pazdzierniku 2010 roku operował moją córkę która urodziła sie z rozszczepem podniebienia. Doktor Surowiec to lekarz pełną gębą, miły, kontaktowy, zawsze pomocny w tak trudnych chwilach. W tej chwili Podniebienie mojej córki nie rózni sie niczym od innych dzieci, nie ma zadnych problemów z wymową. Wraz z zona jestesmy mu bardzo wdzięczni.