lekarz Zbigniew Szczepanowski

Chirurg ogólny

Wspaniały , ludzki , pokorny, empatyczny i bardzo mądry DOKTOR . ZNA się na fachu . Od razu rozpoznał mój problem a do innych lekarzy chodziłem przez pół roku i ZADEN NIE WIEDZIAŁ JAK MNIE LECZYĆ /KONOWAŁY /. Dopiero DOKTOR Szczepanowski mnie wyleczył z mojej dolegliwości . Zapoznał mnie z ta chorobą i wyjaśnił wszystko i uspokoił . TO WZÓR LEKARZA . PROFESJONALISTA > CZŁOWIEK NA WŁAŚCIWYM MIEJSCU < KOCHA SWOJA PRACE I MA CZAS DLA PACJENTA . SERDECZNIE GO POLECAM ... Szkoda czasu na latanie do innych lekarzy . ...

Dopiero DOKTOR Szczepanowski mnie wyleczył z mojej dolegliwości . Zapoznał mnie z ta chorobą i wyjaśnił wszystko i uspokoił . TO WZÓR LEKARZA . PROFESJONALISTA > CZŁOWIEK NA WŁAŚCIWYM MIEJSCU < KOCHA SWOJA PRACE I MA CZAS DLA PACJENTA . SERDECZNIE GO POLECAM ... Szkoda czasu na latanie do innych lekarzy . To prawdziwy specjalista z powołania ... POLECAM

Jest wspaniałym człowiekiem i jeszcze lepszym specjalista . Ja mógłbym opowiadać o ty człowieku noce i dnie . Każde spotkanie z Panem Dr jest dla mnie nauka pokory i lekcja cierpliwości . Polecam i chylę czoła przed tym lekarzem

Jest wspaniałym człowiekiem i jeszcze lepszym specjalista .
Ja mógłbym opowiadać o ty człowieku noce i dnie .
Każde spotkanie z Panem Dr jest dla mnie nauka pokory i lekcja cierpliwości .

Polecam i chylę czoła przed tym lekarzem

Świetny lekarz i cudowny człowiek. Duża kultura osobista. Do pacjenta zawsze przychodzi z uśmiechem. Cierpliwie wszystko tłumaczy, chce pomóc. Mówią o Nim "studnia wiedzy". Polecam wszystkim tego przesympatycznego, przemiłego Pana Doktora.

Polecam wszystkim tego przesympatycznego, przemiłego Pana Doktora.

Cudowny , wspaniały , grzeczny , otwarty , bardzo dobry człowiek ...brak pozytywnych przymiotników by okreslić umiejętności i rozległą wiedzę PANA DOKTORA ...ANIOŁ ... Panie Boże dzięki Ci ,że w tych trudnych czasach służby zdrowia jest lekarz , któremu nie jest obca służba i poswięcenie by pomóc cierpiącemu człowiekowi ... POLECAM tego WSPANIAŁEGO PANA DOKTORA Z TYTUŁEM DOKTORA /mam nadzieję na razie tylko DOKTORA / Wdzięczna Małgorzata

Od kilku tygodni podchodziłem do planowego usunięcia pęcherzyka żółciowego - skończyło się w sposób "nieplanowy" po ostrym ataku. Trafiłem do Szpitala Wojewódzkiego w Opolu przy Katowickiej na oddział chirurgii w ręce Pana doktora Szczepanowskiego. Od dzisiaj jestem już w domu i wiem jedno - lepiej trafić nie mogłem. To naprawdę Wspaniały Człowiek !!!

Od dzisiaj jestem już w domu i wiem jedno - lepiej trafić nie mogłem.
To naprawdę Wspaniały Człowiek !!!

Wspaniały lekarz, dobry chirurg lecze się u niego już 5 lat i nie mogę powiedzieć złego słowa. Jestem zadowolona i bardzo często polecam go innym.

kompetencje,otwartość,empatia a przede wszystkim skuteczność w leczeniu również niekonwencjonalnymi metodami potrafi wzbudzić zaufanie, nadzieję i przywrócić chęć do życia

Najlepszy z najlepszych! Zna się na rzeczy, wie co i kiedy zrobić byle tylko pomóc. W dodatku życzliwy i sympatyczny.

Pan doktor Szczepanowski to idealny lekarz z powołania . Z pasją wykonuje swój zawód , to człowiek pochylający sie nad każdym pacjentem bez róznicy.To nie jest biznesman tylko zawodowiec w swoim fachu . Fantastyczny kontakt z pacjentem,potrafi słuchać.Jest to człowiek skromny o wielkiej wiedzy i umiejetnościach a nie nadęty bufon. Kontakt z tym lekarzem jest w kązdym wypadku przyjemnością,Stawia trafne diagnozyZawsze z wielka atencją poswięca czas pacjentowi .Marzeniem by było by każdy lekarz posiadał cechy i umiejetności Pana Dr Zbigniewa Szczepanowskiego.POLECAM!!!POLECAM!!!POLECAM !!!

Zaczęłam chodzić do doktora Szczepanowskiego po wizycie w szpitalu. Bardzo dobrze i troskliwie się mną zajął. Wzbudził moje zaufanie, zlecał potrzebne badania, interesował się pacjentami. Wykonywał swoje zadania tak jak powinien. I teraz chodzę do doktora prywatnie,jestem zadowolona. Również mnie operował i wszystko jest ok. Jeśli chodzi o cenę wizyty prywatnej to jest bardzo przystępna.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Kędzierzyn-Koźle"?

Gabinet Ginekologiczny tel.509 089 781
Piastowska 24 lok. 1

Andrzej Mazur

Publiczny szpital Kędzierzyn-Koźle
Kędzierzyn-Koźle

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca IV Oddział Kardiologii Inwazyjnej, Elektrostymulacji i Angiologii
ulica Roosvelta 2
MediSan Chirurgia Specjalistyczna