lekarz Zbigniew Szewczyk

Anestezjolog, Chirurg ogólny

2,1
1,5

Jak dla mnie wszystko było ok Jestem wdzięczna bardzo za pomoc i leczenie panu Doktorowi.takze polecam.

Jak dla mnie wszystko było ok
Jestem wdzięczna bardzo za pomoc i leczenie panu Doktorowi.takze polecam.

Lekarz? Nie . To wstrętny typ dla kótego liczy się tylko władza. Jest podły i bezduszny . Nie udzieli pomocy potrzebującemu i cierpiącemu pacjentowi.

Nie polecam tego lekarza nikomu .Nie posiada umiejętności komunikowania się za równo z pacjentem jak i jego rodziną. Pytany o stan zdrowia chorego, odpowiada lakonicznie i nie na temat.Nieprzyjemny,bezduszny .Jego metody leczenia są niewybaczalne i proszą o pomstę do Boga .

ten lekarz pomylił specjalizacje . pewnie miał być weterynarzem ale pewnie i w tym by nie był dobry .pacjentów i ich rodziny traktuje jak baranów co do leczenia to przez niego bardziej będziesz chory niż jesteś .zrezygnuj z usług -dobra rada

Nie polecam tej osoby,jako dobrego lekarza. Nie potrafi w prosty , kulturalny sposób rozmawiać z chorym i jego rodziną .Brak szacunku dla osób w podeszłym wieku . Metody leczenia tego lekarza bardziej krzywdzą niż pomagają pacjentowi. Oddział, na którym pracuje ta osoba nie cieszy się dobrą opinią

Nie polecam tej osoby,jako dobrego lekarza.
Nie potrafi w prosty , kulturalny sposób rozmawiać
z chorym i jego rodziną .Brak szacunku dla osób
w podeszłym wieku . Metody leczenia tego lekarza
bardziej krzywdzą niż pomagają pacjentowi.
Oddział, na którym pracuje ta osoba nie cieszy się
dobrą opinią

ten lekarz pracuje na chirurgii więc radzę zrezygnować z jego usług bo chirurgia to oddział na którym ludzie wchodzą o własnych siłach a wychodzą ledwie żywi .nieproponuję tego lekarza

ogólnie mówiąc omijać szpitali i tego lekarza z daleka. brak wyrozumiałości i zero kultury . brak szacunku dla osób starszych . Jeśli masz więcej niż 70 lat to radzę lecz się gdzieś indziej

ogólnie mówiąc omijać szpitali i tego lekarza z daleka.
brak wyrozumiałości i zero kultury .
brak szacunku dla osób starszych . Jeśli masz więcej niż
70 lat to radzę lecz się gdzieś indziej