dr n. med. Zbigniew Szlachta

Doświadczenie, profesjonalizm,wiedza, Spokojna bez emocji ocena zagrożenia zdrowia. Prawidłowa i perfekcyjna diagnoza z bardzo dobrym przebiegiem leczenia. To co inni rozkopali i nie wiedzieli co dalej ??? Dr. musiał naprawiać. Zrobił to jak prawdziwy zawodowiec. Nie bez powodu jest ordynatorem, tak poważnego oddziału.

Bardzo kompetentny lekarz, sympatyczny, wzbudza zaufanie. Trafiłam do pana dr.Szlachty z 14-letnim synem. Od poprzedniego lekarza wyszliśmy z płaczem, gdyż lekarz postawił diagnozę i kazał o schorzeniu poczytać na google i zalecił zrezygnować z ulubionego sportu(syn jest w klasie sportowej). Pan dr.Szlachta wspaniale wytłumaczył na czym choroba polega i pochwalił że syn lubi sport, zalecił jeszcze dodać basen i inne ćwiczenia. iI jest dobrze. Bardzo polecam

polecam bardzo jest kompetentny uprzejmy bardzo dobrze tlumaczy szanuje pacjeta jest mily i uprzejmy obiecuje ze pomoze

Witam, mam ogromną prośbę, czy ktoś z was orientuje się gdzie przyjmuje DR? Chodzi mi o gabinet prywatny (niestety numer, który jest podany nie odpowiada). Sprawa bardzo pilna!!

Witam,

Leczę się już piętnaście lat trawiłem do dr. Szlachty w bardzo złym stanie w większości dzięki naszym częstochowskim lekarzom .Były duże zaniki mięśni dłoni i bóle kręgosłupa szyjnego i lędźwiowego dzięki PRAWIDŁOWEJ diagnozie i leczeniu jest o wiele lepiej . Udało mi się uniknąć operacji i być może wózka inwalidzkiego.Polecam szczerze.

Udałam się do pana doktora po poradę. Od kilku lat cierpię na zespoły bólowe odcinka lędźwiowego. Fakt faktem - wysłuchał, przejął się historią choroby, co mnie nieco zaskoczyło - nie zbadał mnie w trakcie tej wizyty, dostałam tylko zalecenie zgłoszenia się w Piekarach i tam wszystkie badania będę miała dopiero wykonane. Jednakowoż mam szczerą nadzieję, że badania wykażą, w czym tkwi problem, bo póki co, jak ktoś z komentujących poniżej, słyszałam opinię, że " z tym trzeba nauczyć się żyć"..

Pan doktor Szlachta to wspaniały człowiek i lekarz. Wyleczył mnie gdy inni lekarze rozkładali ręce. Brak słów by mu podziękować. Ponadto ma fantastyczne podejscie do pacjeta i potrafi przywrócić nadzieję. Gorąco polecam Jacek

Jacek

wspaniały lekarz, ma niesamowite podejscie, przywraca człowiekowi nadzieje, potrafi zdiagnozowac tego czego inni nie potrafia i zastosowac takie leczenie ktore przynosi skutek.....

Pan dr Szlachta sprawił, że wyszlam z bardzo ciężkiego i skomlikowanego stanu zdrowotnego.Wspaniały lekarz i czlowiek.

polecam innym,ponieważ bardzo jestem wyleczony idoskonale się czuję

polecam innym,ponieważ bardzo jestem wyleczony idoskonale się czuję