lekarz Zbigniew Szpich

Bezduszny nieludzki nie zależy mu wogóle na zdrowiu pacjenta.Człowiek który nie moze jeść od 2 tygodni zgłasza się na pomoc a pan doktor twierdzi że on nic nie może zrobić nie może go dokarmić kroplówkami bo to nie jego działka poprostu paranoja!!! Szkoda że pan doktor nie stosuje się do przysięgi Hipokratesa

To nie jest ani dobry lekarz ani dobry czlowiek.Odradzam jakikolwiek kontakt.MAM NADZIEJE ZE JUZ NIGDY NIE SPOTKAM TEGO PSEUDO LEKARZA.

czlowiek pomylil sie z powolaniem.potworny gbur.opryskliwy.pacjent.jest.dla niego nikim.nie wzruszy go nic.

Ten pan jest ordynatorem oddziału chorób wewnętrznych i zawodowych Miedziowego Centrum Zdrowia w Lubinie. Trafiłam do niego na oddział po próbie samobójczej, gdzie zostałam potraktowana w sposób uwłaczający mojej godności, poniżona i znieważona a na moje pytanie, dlaczego wypis nie zawiera wymaganych informacji usłyszałam "Proszę podać nas do sądu i więcej nie korzystać z naszego szpitala". Postarałam się więc o to, aby wypisać się z poradni ogólnej i faktycznie więcej tam nie trafić. Masakra, odradzam z całego serca jego i jego personel.