dr hab. n. med. Zbigniew Szutkowski

Onkolog, Radioterapeuta

polecam pacjentom z chorobami nowotworowymi głowy i szyi, byłem i jestem w dalszym ciągu pod opieką p. \profesora

Doc.dr hab. n. med.Zbigniew Szutkowski to bardzo dobry lekarz i specjalista. Dzięki Niemu żyję. Trafiłem do Niego w 2002r. z zaniedbanym rakiem złosliwym krtani - już z przerzutami.Zostałem wyleczony. Wspaniały człowiek. Od pierwszej wizyty chory darzy Go zaufaniem. Jego diagnozy,sposób leczenia i rady dodają choremu pewnosci i wiary w pokonanie choroby.Po dziewięciu latach trafiłem do Pana Doktora na konsultacje z rakiem złosliwym prostaty gdyż urolodzy i chirurdzy pytali o stan mojej krtani. Spotkałem się-jak poprzednio-z ludzką życzliwoscią i fachową oceną wybitnego specjalisty oraz pomocą w przeprowadzeniu konsultacji z innymi specjalistami. Jako stary człowiek cieszę się z tego po latach spotkania.Wierzę, że pokonam kolejnego raka złosliwego. Pragnę aby studenci, których uczy, brali Pana Profesora za wzór człowieka godnego nasladowania. Dziękuję z całego serca Panie Profesorze.

Prawdziwy lekarz z powołania, jeden z nielicznych, któremu wierzę, jestem 1,5 roku po leczeniu raka migdałka z licznymi przerzutami. Zanim do niego trafiłem leczono mnie na zapalenie węzłów chłonnych przez ponad rok, przez tzw. "lekarzy". On mnie wyleczył. Dzięki takim specjalistom jak on jeszcze przed leczeniem szpitalnym radioterapią wspomaganą chemioterapią wiedziałem, że rak to nie wyrok i on mi pomoże. Dzięki Panie Zbyszku. Andrzej Ż.

Andrzej Ż.

Pan dr nauk med. Zbigniew Szutkowski, radiolog w CO-I w Warszawie to wspaniały lekarz z powołania i człowiek z dużym sercem dla chorego. Dzięki takiemu mojemu prowadzącemu lekarzowi, jestem 9 lat po skojarzonym leczeniu (RT i CHT) ca nosofaryngis w CO-I w Warszawie i nie ma procesu neo.Pomimo braku diagnozy przez 2 lata i przerzutom, w CO-I na podstawie dotychczasowych materiałów biologicznych zdiagnozowano ww. raka i skutecznie przez ok. roku leczono i wyleczono.Z wyrazami szacunku i wdzięczności dla Pana dr nauk med. Zbigniewa Szutkowskiego i Kliniki Nowotworów Głowy i Szyi CO-I w Warszawie, Edward Wisełka. tel. 603040616; e-mail edwipol2@o2.pl.

Wspanialy czlowiek,prawdziwy specjalista w dziedzinie onkologii glowy i szyji,profesjonalnie podchodzi do chorego,jestem wyleczona 15 lat po nowotworze zlosliwym gardla.Chwala mu za to,polecam z glebi serca pana dr.hab n.med SZUTKOWSKIEGO.Bede JEGO dluzniczka do konca zycia.Wszystkiego najlepszego Panie Doktorze,zyczliwa pacjentka z Kalisza. WSZYSTKIM SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA

Profesjonalista , bardzo sympatyczny, super facet

Profesjonalista , bardzo sympatyczny, super facet

Bardzo dobry lekarz,duzo mu zawdzieczam.Mnie osobiscie bardzo pomogl.Zyczenia wszystkiego najlepszego,zreszta niejednemu zdrowie przywrocil a nawet zycie uratowal.

Wciąż poszukujesz "Onkolog Warszawa"?

Optimum Medica
Broniewskiego 3