lekarz Zbigniew Szychowski

Kobieta czuje się zaopiekowana i bezpiecznie w ciąży. Na wszystkie wątpliwości, pytania Pan doktor zawsze udzieli porady. Trafiłam do doktora z polecenia od znajomych i rowniez na swoim przykładzie w 100% polecam.

Do za głupoty Google pisze, przecież Doktor cały czas przyjmuje, tylko że w Medyku!!! Polecam Dr wszystkim kobietom

Pan doktor daje mi szanse na powrót do zdrowia, zmagam się z infekcjami, które inni lekarze bagatelizowali. Doktor wszystko tłumaczy mówi o ewentualnych konsekwencjach i naprawdę słucha pacjenta, cieszę się, że spotkałam takiego wybitnego lekarza i wracam na kolejne wizyty, bardzo polecam wszystkim

Polecam Pana Doktora. Prowadził moją całą ciążę, jestem bardzo zadowolona. Zawsze mogłam zadzwonić i zapytać, jeśli coś się działo. Pan Doktor zawsze uśmichnięty, dokładnie wszystko tłumaczył i wizyta trwała tyle ile było potrzeba.

Serdeczne podziękowania dla Pana doktora za profesjonalne podejście do mojego schorzenia. Oby więcej takich Lekarzy