dr n. med. Zbigniew Szydłowski

1,4
1,1
1,1

Operował moja mamę, zabieg oczywiście wykonał nieumiejętnie. Dopiero druga operacja, która wykonał inny chirurg przyniosła poprawę. Mama wraca powoli do zdrowia, ale nic nie wynagrodzi jej bólu, stresu i długiego pobytu w szpitalu.

Najgorszy lekarz z jakim miałem możliwość odbywać wizytę. Zupełna ignorancja i lekceważenie objawów. Nieprzyjemy, opryskliwy, bezczelny, bez empatii. Omijać szczerokim łukiem. Zastanawiam się dlaczego takie osoby posiadają jeszcze prawo do wykonywania zawodu.

Brak zrozumienia ,chamskie traktowanie pacjenta.Na dodatek wygłaszanie komentarzy nie mających nic wspólnego z chorobą czy stanem zdrowia.Jeżeli nie chcesz narazic się na dodatkowy stres to omijaj tego lekarza z daleka.

Chamskie traktowanie pacjenta, całkowity brak empatii, ten lekarz po prostu krzyczy i obraża. Jeszcze z czymś takim się nie spotkałam w życiu. Nie polecam.

........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Kompletny brak zaangazowania, przelotne rzucenie "opini" (i to zlej). Zero reakcji na sugestie pacjeta. Na szczescie inni lekaze poprawili bledy pana Szydlowskiego

niekulturalny, brak szacunku do pacjenta

niekulturalny, brak szacunku do pacjenta