lekarz Zbigniew Szymański

2,9
2,6
2,6
2,5

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza! Brak podejścia do pacjenta. Pan doktor nie słucha uwag pacjenta, nie pamięta celu wizyty, a zwrócenie uwagi kończy się krzykiem i machnięciem ręki.

Lekarz przymuje w Kamieniu Pomorskim, jestem w ciąży i mam problem z zatokami, dlatego udalam sie do lekarza, moze i ma wiedzę, ale podejscie do pacjentów, pozostawia wiele do życzenia. I calkowity brak higieny, lekarz nie używa sprzetu jednorazowego, tylko metalowego i ewidentnie używa ten sam sprzet dla kilku osob. Koszmar, zalecam kontrolę z sanepidu.

Ten Pan nie ma podejscia do pacjenta jest wrecz niemily. Co do kompetencji to jestem w trakcie leczenia i zobacze jak sie to skonczy, ale juz na poczatku mam watpliwosci bo moje skargi na bole glowy zbyl "diagnoza"ze to nadwrazliwa skora!. Nie zlecil przeswietlenia zatok ani wymazu z gardla, a wiec brak kompleksowosci w leczeniu, leczy tylko jedna przyczyne dolegliwosci. Ogolnie jestem zawiedziony postawa tego lekarza.

Witam, Lek.laryngologa dr.Szymanskiego znam od wielu lat,kiedy to moja córka jeszcze chodziła do szkoły podstwowej czyli ponad 20 lat.Wtedy byłam u tego lekarza pierwszy raz,bo córka miała problem z zatokami.Po ich przeswietleniu i zastrzykach,które zapisał i zlecił córce lekarz,nie miała wiele lat problemów z zatokami.Kiedy zas córka stała się pełonoletnia ,skonczyła szkołę srednią to wyjechała za granice,gdzie klimat jest deszczowy i wilgotny i od 3 lat znów zatoki ją zatakowały.Więc w zeszłym roku poszła na wizytę i lekarz jej bardzo pomógł znów zapisał zastrzyki,po których 6 m-cy miała spokój z ...

Witam,
Lek.laryngologa dr.Szymanskiego znam od wielu lat,kiedy to moja córka jeszcze chodziła do szkoły podstwowej czyli ponad 20 lat.Wtedy byłam u tego lekarza pierwszy raz,bo córka miała problem z zatokami.Po ich przeswietleniu i zastrzykach,które zapisał i zlecił córce lekarz,nie miała wiele lat problemów z zatokami.Kiedy zas córka stała się pełonoletnia ,skonczyła szkołę srednią to wyjechała za granice,gdzie klimat jest deszczowy i wilgotny i od 3 lat znów zatoki ją zatakowały.Więc w zeszłym roku poszła na wizytę i lekarz jej bardzo pomógł znów zapisał zastrzyki,po których 6 m-cy miała spokój z zatokami.Obecnie za kilka dni przyjezdza i znów idzie na wizytę,bo znów ma problem z zatokami.Moja córka jest bardzo zadowolona z pomocy i leczenia dr.Szymanskiego,bo nic jej nie pomagało,zadne leki na alergie,wapno,przeciwzapalne,które inni lekarze jej zapisywali.Wiem,bo sama byłam pacjentką dr.Szymanskiego nie raz i zawsze mi pomógł tak jak i mojej córce pomaga i wiem,ze czasami cos tam pacjentowi powie,ze np.nie dbał o swoją chorobę jesli ma przewlekłą,nie leczył się regularnie,ze wówczas pacjent się moze i zdenerwuję,ale wcale się nie dziwię lekarzowi a i przyznam ,ze ma rację.Ja lekarza Szymanskiego uwazam za najlepszego w swoim miescie i tylko u niego się leczę czasami i córka moja równiez,bo mam do niego zaufanie i wiem,ze zawsze mi pomoze czy córce,bo jest swietnym i doswiadczonym lekarzem!!!POZDRAWIAM:)

Tego Pana można określić tylko jednym słowem RZEŹNIK !!!

Tego Pana można określić tylko jednym słowem RZEŹNIK !!!

Bardzo zawiodłam się na "Doktorze" Szymańskim. Chodzę do niego od 30 lat i zawsze było mi wiadomo że ma specyficzny sposób bycia. Przy ostatniej wizycie jednak po kilkuletniej przerwie wyszłam z gabinetu nie tyle zła co zszokowana bezczelnością i prostackim podejściem do mojej osoby. Ze względu na trochę zaniedbaną chorobę( no niestety nie każdy ma czas na chorowanie) Pan doktor obrzucił mnie takimi obelgami ,że sama pielęgniarka wielkie oczy zrobiła. Do tego dodał ,że nie chce mu się mnie leczyć!!!! Dobre co? A już szczytem bezczelności było kiedy powiedział że ...

Bardzo zawiodłam się na "Doktorze" Szymańskim.
Do tego dodał ,że nie chce mu się mnie leczyć!!!!
Dobre co?
A już szczytem bezczelności było kiedy powiedział że muszę zrobić sobie zdjęcie zatok ale on mi skierowania nie da tylko mam iść i płacić bo miałam przerwę w leczeniu kilka lat i on mi teraz na złość zrobi...
Zachowanie takie jest nie dopuszczalne...pewnie to dla niego nie stanowi różnicy ale stracił mnie jako pacjenta.
Pozdrawiam - ZAWIEDZIONA PACJENTKA!!!

Świetny laryngolog! nie zbywa pacjenta, dokładnie tłumaczy rodzaj schorzenia i sposoby leczenia. Bardzo sympatyczny. Polecam!

Zarówno sam jak i z moim dzieckiem uzyskałem doskonałą pomoc - od 10 lat nie mam problemu z zatokami, moje dziecko przestało miewać wyssane z palca przez innych lekarzy zapalenia ucha.