lekarz Zbigniew Wawrzyniak

Psychiatra

Powiem krótko człowiek dusza. Potrafi wspaniałe wysłuchać pacjenta bez żadnego pośpiechu i podjąć odpowiednią diagnozę.Bardzo konkretny i potrafiący podpowiedzieć pacjentowi co możnaby zrobić żeby zwalczyć jak najszybciej chorobę. Mnie uratował dwadzieścia lat temu i do tej pory pomaga mi żyć,mimo iż mam depresję dwubiegunową afektywną. Wielokrotnie przyjeżdżał do przychodni tylko dla mojej skromnej osoby gdyż potrzebowałem pilnej pomocy. Panie Doktorze Wielki Szacunek dla Pana, dziękuję za wszystko co Pan zrobił dla mnie i mojej rodziny. Polecam wszystkim którzy mają problemy psychiczne.

Powiem krótko człowiek dusza.
Polecam wszystkim którzy mają problemy psychiczne.