dr n. med. Zbigniew Wieczorek

Ortopeda, Traumatolog

Kompletnie niekomunikatywny, nieempatyczny, bardzo nieprzyjemny. Byłam na konsultacji z małym dzieckiem. Lekarz był poirytowany, musiałam wyciągać z niego informacje o stanie zdrowia dziecka, zapytany dlaczego takie badanie a nie inne odpowiadał "bo tak". W końcu powiedział, że mam go nie męczyć pytaniami. Był zdenerwowany, bo nie potrafił obsłużyć programu komputerowego. Wręczając mi skierowanie, które ostatecznie wypisał ręcznie, powiedział że mogę zmienić lekarza jak chcę. Niestety w Poradni ZBM Zdrowie w Bytomiu przyjmuje wyłącznie ten lekarz, nie ma możliwości zmiany, więc musze zmienić przychodnię. Stanowczo odradzam wizytę.