lekarz Zbigniew Wiśliński

Bardzo nie miły lekarz , nie polecam . Jeśli ktoś chce trafić na lekarza z powołaniem to tutaj niestety tego nie znajdzie .

Wspaniały lekarz, prowadził obie moje ciąże. Empatyczny, dokładnie tłumaczy skomplikowane aspekty przebiegu ciąży. Przede wszystkim zawsze słucha co pacjent ma do powiedzenia.

Ten lekarz prowadził moje dwie ciąże. Zawsze był bardzo uprzejmy i poświęcał mi tyle czasu ile potrzebowałam. Jest bardzo kompetentny i pomocny, dlatego poleciłam go kilku moim znajomym.

lekarz kompetentny , rzeczowy robi USG na kazdej wizycie jesli chcesz wiedziec wiecej pytasz a odpowiedzi sa precyzyjne i zrozumiałe dobry lekarz

Pełen zakres badań, lekarz bardzo kompetentny, nie mam nic do zarzucenia:)

Pełen zakres badań, lekarz bardzo kompetentny, nie mam nic do zarzucenia:)

dr. Wiśliński jest bardzo miłym lekarzem lecz nie spełnił moich oczekiwań. Chodząc na wizyty prywatne miałam nadzieje, że podczas pobytu w szpialu gdy bedzie mial dyzur zajrzy do mnie jak inni lekarze do swoich pacjentek lecz ten "unikał jak ognia" mojej sali.

Wspaniały lekarz, polecam każdemu. Ja miałam duże problemy z ciążą a dzięki niemu urodziłam zdrowego chłopczyka :)

byłam u niego już kilka razy i zawsze był rzeczowy i uprzejmy.

byłam u niego już kilka razy i zawsze był rzeczowy i uprzejmy.

prowadził moją ciąrze i był bardzo mily

prowadził moją ciąrze i był bardzo mily

Byłam pod opieką dr.Wiślińskiego kiedy byłam w ciąży i muszę powiedzieć,że byłam zadowolnona ze sposobu w jaki się mną zajął.Na każdej wizycie miałam robione usg i zawsze mogłam liczyć na pomoc i klarowne objaśnienia w przypadku jakichkolwiek wątpliwości.