lekarz Zbigniew Wolski

Najlepszy ginekolog !! Prowadził moje dwie ciążę i za każdym razem bylam zadowolona. Pierwsza bezproblemowa. Druga zagrożona ale wiedzialam że jestem pod dobrą opieką. Nawet jak mialam jakiś problem lub pytanie mogłam zadzwonić na prywatny numer i zawsze dostawalam odpowiedź. Dziękuję Panie doktorze.

Dzień dobry. Drogie Panie :) szczerze polecam Dr Wolskiego. Zdobył Moje zaufanie a to jest najważniejsze !

Bardzo miły i sympatyczny lekarz. Szłam na wizytę z duszą na ramieniu bo dawno nie byłam u lekarza obawiałam się że dostanę burę . A tu proszę spokojnie i miło. Szybko odeszły nerwy mimo,że okazało się że mam problem ze zdrowiem i muszę teraz intensywnie o siebie zadbać. Myślę,że z dr Wolskim sobie jakoś poradzę.

Pan doktor w stosunku do pacjentki jest bardzo niewyrozumiały, nie miły i nie uprzejmy. Wymaga od niej wejścia nago i natychmiastowego wejścia na fotel bez przeprowadzenia podstawowego wywiadu. Gabinet wygląda gorzej niż w horrorze, bardzo nieestetyczny i niesterylny

Szczerze polecam, zna się na rzeczy i widać, że lubi swoją pracę. Co prawda jest wymagający względem pacjentek, ale w końcu za nie odpowiada. Obecnie jestem w 30 tyg ciąży i nie mogę na dr Wolskiego złego słowa powiedzieć. Mówi tyle ile trzeba, chętnie odpowiada na moje pytania, tłumaczy. Widać że jest rzeczowy, nie lubi marudzenia i awangardy. W końcu do lekarza idzie się, żeby się leczyć a nie na pogaduszki.

Wszystko było dobrze do momentu, kiedy miał załatwić mi badanie inwazyjne w szpitalu. Nie udało mu sie w szpitalu, w którym pracuje, wiec zbywał mnie przez telefon i kazał mi załatwić sobie na własna rękę w szpitalu na Polnej. Jest to praktycznie niemożliwe, jesli nie leczysz sie u lekarza, który tam pracuje. Przykre, bo bardzo go lubiłam, jest dokładny i rzeczowy.

Przykre, bo bardzo go lubiłam, jest dokładny i rzeczowy.

polecam dr Wolskiego chodzę do niego 21 lat

polecam dr Wolskiego chodzę do niego 21 lat

do pana doktora chodzę już 2 lata, jest naprawdę miły, kompetentny, nie zbywa, poświęca pacjentce minimum 15min. jeśli to jest wizyta kontrolna

Do dr Wolskiego chodzę już od 20 lat....Zawsze był sympatyczny i kompetentny. Razem się starzejemy :)))))

Pan doktor jest świetny, kompetentny, a do tego bardzo miły z poczuciem humoru :)