lekarz Zbigniew Wolski

Bardzo miły i sympatyczny lekarz. Szłam na wizytę z duszą na ramieniu bo dawno nie byłam u lekarza obawiałam się że dostanę burę . A tu proszę spokojnie i miło. Szybko odeszły nerwy mimo,że okazało się że mam problem ze zdrowiem i muszę teraz intensywnie o siebie zadbać. Myślę,że z dr Wolskim sobie jakoś poradzę.

Szczerze polecam, zna się na rzeczy i widać, że lubi swoją pracę. Co prawda jest wymagający względem pacjentek, ale w końcu za nie odpowiada. Obecnie jestem w 30 tyg ciąży i nie mogę na dr Wolskiego złego słowa powiedzieć. Mówi tyle ile trzeba, chętnie odpowiada na moje pytania, tłumaczy. Widać że jest rzeczowy, nie lubi marudzenia i awangardy. W końcu do lekarza idzie się, żeby się leczyć a nie na pogaduszki.

Wszystko było dobrze do momentu, kiedy miał załatwić mi badanie inwazyjne w szpitalu. Nie udało mu sie w szpitalu, w którym pracuje, wiec zbywał mnie przez telefon i kazał mi załatwić sobie na własna rękę w szpitalu na Polnej. Jest to praktycznie niemożliwe, jesli nie leczysz sie u lekarza, który tam pracuje. Przykre, bo bardzo go lubiłam, jest dokładny i rzeczowy.

Przykre, bo bardzo go lubiłam, jest dokładny i rzeczowy.

polecam dr Wolskiego chodzę do niego 21 lat

polecam dr Wolskiego chodzę do niego 21 lat

Do dr Wolskiego chodzę już od 20 lat....Zawsze był sympatyczny i kompetentny. Razem się starzejemy :)))))

do pana doktora chodzę już 2 lata, jest naprawdę miły, kompetentny, nie zbywa, poświęca pacjentce minimum 15min. jeśli to jest wizyta kontrolna

Pan doktor jest świetny, kompetentny, a do tego bardzo miły z poczuciem humoru :)

Polecam:)dobry lekarz, okazuje zainteresowanie pacjentem.

Polecam:)dobry lekarz, okazuje zainteresowanie pacjentem.

Rewelacyjny lekarz!!!! Nie zamieniłabym go na nikogo innego!

Rewelacyjny lekarz!!!! Nie zamieniłabym go na nikogo innego!

Bardzo dobry lekarz, cierpliwy, sympatyczny, kompetentny, życzliwy. Polecam.

Bardzo dobry lekarz, cierpliwy, sympatyczny, kompetentny, życzliwy. Polecam.