lekarz Zbigniew Zabielski

Wspaniały lekarz! Cierpliwie potrafi wytłumaczyć na czym polega choroba, z czego wynika i w jaki sposób zamierza ją wyleczyć. Dodatkowo ma bardzo dobre podejście do dziecka i jest bardzo empatyczny, co zdaje się już być rzadką cechą u lekarzy.

najlepszy lekarz jakiego znam a malo takich lekarzy dzisiaj polecam!!! kiedy moje dziecko jest chore zawsze mozna na nim polegac zawsze trafne diagnozy,

Trafiłam do niego po raz pierwszy.Bardzo sympatyczny,szczegółowo wszystko wytłumaczył,delikatny i higieniczny w podejciu do dziecka.Trafna diagnoza.Będę korzystać z jego usług.

Doktor Zabielski jest lekarzem naszej całej rodziny już od bardzo dawna i jest niezastąpiony i niezawodny.

Bardzo goroco polecam dr.Zabielskiego,jest bardzo dobrym specjalista i przemilym czlowiekiem.

miły, uśmiechnięty, ma podejście do dzieci i każdego pacjenta.Jest to lekarz, który rzetelnie wykonuje swoje obowiązki.

świetny lekarz,zna sie bardzo dobrze na tym,co robi,genialne podejście do dziecka,dobra diagnoza-rewelacja

Dr Zabielski należy do wymierającego gatunku. Powinien być pod ochroną. Szczególnie cenne jest jego "całościowe" podejście do pacjenta. Człowiek, to nie ręka, noga, czy gardło - człowiek to całe ciało i do tego jeszcze świadomość, a mało który lekarz tak to dzisiaj rozumie.