lekarz Zbisław Borowiak

Internista

Wyrozumiały i godny polecenia lekarz. Wspaniały człowiek któremu ufam ja i cała rodzina. Rzetelny profesjonalista. Nie wiele takich w kraju. Każdemu polecam. Atmosferę w poradni uzupełniać niezwykła Pani Basia, ciepła serdeczna i pomocna. Niestety jest też pani Małgosia wstrętna, chamska, wredna...

Moim zdaniem dr. Borowiak jest dobrym lekarzem leczę się u niego bardzo mi pomaga i wspiera psychicznie za co bardzo dziękuje !!! Pani Basia jest życzliwa ma podejście do ludzi, traktuje wszystkich równo , czego nie można powiedzieć o pani Małgosi która jest nie miła nie uprzejma nie ma szacunku dla starszych!!!!!!!!!!!

Niewielu z nas zdaje sobie sprawę z tego,iż lekarze nie są cudotwórcami.Nie są także winni naszym przypadłościom.Są natomiast lekarze lepsi i gorsi i ja do tej pierwszej grupy zdecydowanie zaliczam dr Borowiaka.Leczę się u Niego już kilkanaście lat i zapewniam,że jest kompetentny,spełnił moje oczekiwania i na tyle wzbudził moje zaufanie,że z czystym sumieniem poleciłbym go każdemu.Nie mogę nie wspomnieć w tym miejscu o pani Basi z okienka-sympatyczna,życzliwa i doskonale uzupełnia dobrą opinię o gabinecie mojego lekarza rodzinnego.

Lekarz, u którego kompetencje zawodowe i wiedza idą w parze z odpowiednim traktowaniem pacjenta. Udziela rzetelnych informacji, przeznaczając odpowiedni czas i uwagę swojemu pacjentowi. Cała moja rodzina leczy się u dr Borowiaka, a każdy z nas darzy go zaufaniem.

Bardzo miły i mądry człowiek ! Polecam. Nie warto sie denerwować w poczekalni. Pan doktor bardzo poważnie podchodzi do swoich pacjentów i każdemu poświęca dużo czasu. Jak sam powiedział - on kawki w gabinecie nie pije z pacjentami. Doskonały wywiad, trafne diagnozy, bardzo kulturalny. Polecam.

Dla niego człowiek jest najważniejszy....wszystkich traktuje równo niezależnie od statusu społecznego.

Jest dobrym lekarzem, tzn. stara się być. Niestety często przesadza w interpretacji objawów. Poważnie chorego bardziej dobije swoją opinią niż doda wiary w wyzdrowienie...

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Leczę się u niego od 20 lat i nigdy mnie nie zawiódł. Bardzo kompetentny i skrupulatny, godny polecenia. Do zespołu tego lekarza rodzinnego należy też pielęgniarka p. Basia - bardzo miła, pomocna, kompetentna.

Korzystam z porad już ponad 15 lat i jeszcze nigdy nie zdarzyło się aby diagnoza była błędna. Lekarz bardzo kompetentny, poświęca wiele czasu na wywiad z pacjentem. Szkoda że jest tak niewielu lekarzy z prawdziwym powołaniem. Jednym z nich napewno jest dr Borowiak.

Wspaniały człowiek i lekarz, zawsze znajdzie zcas, wysłucha , doradzi, pomoże, bardzo dużo pomógł mnie i moim bliskim. Polecam każdemu.