Rtg Zdjecia

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 60

Artyści Uśmiechu Stomatologia
Chorzowska 216
40-101 Katowice

Od lat zawsze balam sie wizyty u dentysty...kladac sie na fotel juz mialam takiego stresa i mokre plecy ze strachu ...kiedy znalazlam ta klinike wszystko sie zmienilo... tam naprawde nic a nic nie boli :) pierwszy raz w zyciu ..a juz zyje troche lat, trafilam na stomatologa ktory powiedzial ze nie bedzie bolalo .. i rzeczywiscie nic nie bolalo. Pozatym atmosfera tam panujaca jest swietna , czlowiek nie czuje sie jakby szedł na " ścięcie " tylko od samego progu widac usmiechniety personel ktory wita i ktory nalezycie zajmuje sie pacjentem. Zarówno panie w recepcji jak panie asystujace przy lekarzu sa przemiłe.
Równiez pani wykonujaca higienizacje to przemila i fachowa osoba ktora jest w pełni profesjonalna w tym co robi.
Bardzo wam wszystkim dziekuje...jestescie super specjalistami...ekipą ...a przede wszystkim wspaniałymi ludzmi...
pozdrawiam... Kasia z Anglii

Opinia dodana przez: Kasia
RTG Skarżysko-Kamienna lek. dent. Marta Nawrocka

lek. dent. Marta Nawrocka

RTG, Stomatolog dziecięcy

Dental & Estetic SPA lek.stom.Marta Nawrocka
ul.Sokola 19 a 1 piętro
26-110 Skarżysko-Kamienna

Miła i uprzejma dentystka.
Ceny przystępne w skali Skarżyska.
Po leczeniu zęby pozostawione z kropkami próchnicy, o czym poinformował mnie obecny stomatolog. Od zaleczenia zęba u pani doktor a wizyty u mojego obecnego stomatologa minęło dwa tygodnie.
Po nieumiejętnym znieczuleniu meczylam się z kilkudniowa opuchlizna i niestety duzym bolesnym sincem w okolicach żuchwy.

Miła i uprzejma dentystka.
Ceny przystępne w skali Skarżyska.
Pani doktor odbiera telefony i korzysta z laptopa w rekawiczkach, którymi "majstruje" potem w naszej jamie ustnej.
Pani doktor w międzyczasie potrafi obsługiwać pacjentów z zakresu medycyny estetycznej.
Asystentka pani doktor bardzo przyjemna.

Opinia dodana przez: Pacjentka