dr n. med. Zdzisław Bednarek

Toksykolog, Pediatra

A szkoda że dotychczas brak opinii o tym lekarzu, który zasługuje na coś więcej niż opinia. Zasługuje na b.duże uznanie za ludzkie podejście b widzi w pacjencie drugiego człowieka a nie tylko żecz do zarobku.Jest też znakomitym specjalistą medycyny pracy, w której dał się poznać też jako przede wszystkim CZŁOWIEK. Miałem zaszczyt współpracować z Nim na tym polu w resorcie przemysłu przez wiele lat. Z poważaniem i wyrazami szacunku 2-gi.st.spec.zawod.I. Marian Hawryszczyszyn Międzynarodowy EXPERT do spraw Czystszej Produkcji Certyfik.NIF-NOT NO 18.262.544 Nr rej.II5/88 Warszawa-Oslo 31.03.1995;Członek Prezydium Dolnośląskiej Komisji Ochrony Pracy ...

Z poważaniem i wyrazami szacunku
2-gi.st.spec.zawod.I. Marian Hawryszczyszyn
Międzynarodowy EXPERT do spraw Czystszej Produkcji
Certyfik.NIF-NOT NO 18.262.544 Nr rej.II5/88
Warszawa-Oslo 31.03.1995;Członek Prezydium Dolnośląskiej Komisji Ochrony Pracy przy Okr.Inspekcji Pracy we Wrocławiu. Prezes OSPSBHP Oddz.W-w.

Bardzo uprzejmy człowiek... Ma podejście do pacjenta ! Potrafi wysłuchać i wspierać nie tylko swoją wiedzą , ale tez - co ważne - życzliwym wsparciem i serdecznym słowem :)

Moi mili Państwo, szukacie PRZYJACIELA - Lekarza, ktory spokojnie wyjaśni dlaczego ten a nie inny sposób leczenia,ktory oddzwania na kazdy tel pacjenta i oddaje mu swój i czas i energie nie tylko w czaie platnej wizyty w gabinecie? To dobrze trafiliście...po pierwszej wizycie stwierdzicie ze to WYJATKOWA postać jak na dzisiejsze zwariowane czasy...Jest moim lekarzem od 2000 roku i załuje ze dopiero wtedy mialam okazje go poznać. Dziekuje a wszystko DOKTORZE jesli Pan tu trafi przeczytać te wypowiedz a Panstwu polecam !!!!

Pana Doktora znam od 1976 roku. Moje dzieci leczy od ich urodzenia, tj od 1983 i 1984 roku. Teraz zajmuje się również moją chorą żoną. Jest Wielkim Człowiekiem o Wielkim Sercu mającym ogromną wiedzę popartą praktyką. Jest przyjacielem ludzi. Leczy wspaniale. Liczy się z każdym człowiekiem. Polecam wszystkim, którzy pragną czuć się bezpiecznie przy dobrym fachowcu i człowieku. Tadeusz

Polecam szczerze i pod kazdym względem.Najlepszy lekarz. mama 2-letniej pacjentki

Polecam szczerze i pod kazdym względem.Najlepszy lekarz.
mama 2-letniej pacjentki

Bardzo dobry pediatra polecam ma podejście do małych dzieci!!!!Wyleczył moją córeczkę po tym jak przez miesiąc czasu żaden lekarz jej nie umiał wyleczyć a ten lekarz wyleczył ją witaminami!!!

Leczę się u doktora Bednarka "od zawsze", kiedyś był moim lekarzem zakładowym, teraz korzystam z jego wiedzy i kompetencji nadal. Jego pacjent jest pod jego opieką pod każdym względem. Ma dla chorego czas i życzliwe słowo. To człowiek i lekarz zasługujący na najwyższe uznanie. Wieloletnia pacjentka.

Ma dla chorego czas i życzliwe słowo.
To człowiek i lekarz zasługujący na najwyższe uznanie.
Wieloletnia pacjentka.

Naprawde polecam, ogromny lekarz z ogromna wiedza, szybko i trafnie leczy, polecam

Wciąż poszukujesz "Toksykolog Brzeg"?

Morcinka 3 lok. 5
49-305 Brzeg
Brzeg
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ESKULAP" s.c.
plac Moniuszki 1

ulica Legionistów 10/5