dr n. med. Zdzisław Czajkowski

Nie polecam. Pan doktor nie potraktował mnie ani profesjonalni ani nie okazał jakiegokolwiek człowieczeństwa. Byłam w 5 tygodniu ciąży, tak wynikało z wyników beta HCG z krwi. Źle się czułam, zaczęłam plamić. Mój lekarz akurat był na urlopie. Z polecenia udałam się do Pana doktora. Po opowiedzeniu całej historii zrobił mi USG i powiedział że 'on tam nic nie widzi'. Poprosił o wynik z krwi. Jak pokazałam plik pdf na telefonie usłyszałam, że może ściągnęłam jakiegoś wirusa. Albo że mucha wpadła do probówki z krwią. Pominę fakt googlania norm betaHCG w ciąży przy mnie, co raczej jest mało profesjonalne. Na moje obawy o brak miesiączki usłyszałam nonszalanckie, że jeśli się nie pojawi to żebym poszła do szpitala. Bez skierowania bez niczego. Nie wiem czy pan doktor nie potrafił rozpoznać poronienia, czy wiedział ale ponieważ nie byłam jego stałą pacjentką to mnie zwyczajnie olał. Tak czy siak była to moja pierwsza i ostatnia wizyta w tym gabinecie.

Bardzo dobry lekarz starszy pan ale bardzo miły poświęcił mi tyle czasu ile było trzeba wszystko mi wytlumaczył pokazał byłam u niego pierwszy raz i z miłą chęcią pójde do niego jeszcze raz nagrać sobie filmik usg na pamiątke. Dzisiaj dowiedziałam się właśnie że będę miała synka jestem bardzo zadowolona i szczęśliwa.Pan Dr.Czajkowski jest naprawdę godny polecenia.Polecam wszystkim przyszłym mamą.Pozdrawiam.

Bardzo dobry specjalista. Robiłam u doktora trzy usg w ciąży, badania trwały długo, były szczegółowe, dokładne i wytłumaczone. Lekarz z poczuciem humoru ale przede wszystkim doskonały specjalista. Wszystko co powiedział było faktem, nawet termin porodu. Polecam!

Miły kompetentny lekarz. Byłam u niego w połowie 16 tygodnia w celu poznania płci maluszka i bez problemu i zbędnych komentarzy wykonał usg i określił płeć. Badanie wykonuje dokładnie bez pośpiechu. Wszystko tłumaczy. Polecam

Bardzo dobry lekarz, rzeczowy, specjalista i bardzo dobry w tym co robi. Już w 12 tygodniu określił płeć dziecka i zrobił dokładne zdjęcie jajeczek synka. Aby dumny tata miał się czym chwalić. Polecam każdej ciężarnej.

Pan Dr.Czajkowski wspaniały lekarz, chodziłam do niego przez dwie ciąże, i byłam bardzo zadowolona,wszystko dobrze wyjaśniał, bardzo szybko już we wczesnej ciąży powie jaka jest płeć dziecka, i się oczywiście potwierdziło.Nie spieszy się, poświęca dużo czasu pacjentkom.Naprawdę godny i to bardzo polecenia..

Bardzo dobry lekarz, już w 13tc powiedział że będzie chłopak co się sprawdziło. Dokładnie wykonuje badanie i wszystko po kolei opisuje, tłumaczy. Polecam

Cierpię na dwurożną macicę i samoistne torbiele na jajnikach, nikt nie zrobił dla mnie więcej niż dr Czajkowski! Jest specjalistą o wielkim sercu. Bardzo pomocny, miły i konkretny lekarz. Polecam.

Byłam u P. Doktora pierwszy raz. Pierwszy raz lekarz na usg poświęcił mi tak dużo czasu. Nade mną był ekran, na którym widziałam wszystko, a Pan Doktor mi tłumaczył dokładnie co gdzie jest. Nie robił nic na szybko i byle jak. Wykonał zdjęcie 3D macicy - z czym również spotykam się pierwszy raz. Nie pospiesza, tylko naprawdę poświęca czas pacjentowi. Do tego świętny sprzęt i jakośc zdjęć (porównując do moich wcześniejszych,a też robiłam je prywatnie). Podsumowując - polecam!

Podsumowując - polecam!

Dokładne usg, wykonane bez pośpiechu. Wszystkiego można się dowiedzieć, doktor cierpliwy i spokojny . Polecam!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Szczecin"?

Katarzyna Oronowicz

ul. Szafera 24a
Szczecin
Prywatny Gabinet Lekarski
Milczańska 6 lok. 5
70-117 Szczecin

Katarzyna Strojny

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Prawobrzeże - Medyk"
ul.Kostki Napierskiego 6c, 70-783 Szczecin
70-783 Szczecin