lekarz Zdzisław Denk

3,9
3,6
3,9

Opinie negatywne wpisuje admin żeby wycyckać kasę za redagowanie, a pozytywne kasuje i wiem co piszę bo już trzeci raz moja opinia się tu nie pokazuje. A doktór jest super i ta anonimka co cię wpisała o powikłaniach to sie powinna ujawnić bo albo była ciąża powikłana, albo ktoś jej bajek nakładł - a takie sprawy to sie do sądu zgłasza

A doktór jest super i ta anonimka co cię wpisała

Pierwszy raz byłam u Pana doktora. Odpowiedział na wszystkie moje pytania. Był miły, konkretny i rzeczowy. Rozwiał wszystkie moje wątpliwości. Teraz wybieram się do niego po raz drugi. Mam nadzieję, że również będę zadowolona. To lekarz który słucha pacjenta - to bardzo ważne!!!

Mogę powiedzieć o tym lekarzu same pozytywne rzeczy , jest konkretny, uprzejmy i zna się na rzeczy, poświeca pacjętowi dużo czasu, jest dobrym fachowcem polecam. Bernadeta Cichowska

Jest to lekarz który wreszcie potraktował mnie i moja chorobe powaznie,skutecznie i fachowo doprowadził do konca leczenie.Polecam.

Zdecydowanie polecam. Poświęca dużo czasu na rozmowy, jest rzeczowy

Zdecydowanie polecam. Poświęca dużo czasu na rozmowy, jest rzeczowy

Jest dobrym lekarzem jak najbardziej polecam

Jest dobrym lekarzem jak najbardziej polecam

bylam wieloletnia pacjentka; jesli sie nie zmienił po przeprowadzce, to najlepszy "gino" jakiego znam!

Nie polecam w trakcie ciąży o dużej ilości rzeczy dowiedziałam się przy komplikacjach u innego lekarza...

JEST NAPRAWDE DOBRYM GINEKOLOGIEM...POLECAM

JEST NAPRAWDE DOBRYM GINEKOLOGIEM...POLECAM

Nienadaje sie na lekarza jest absolutnym nieukiem zaginal po nim slad jak narobil skandali