lekarz Zdzisław Durał

Reumatolog, Internista

2,4

Nigdy w życiu nie spotkałam się z bardziej aroganckim, niekompetentnym i bezczelnym człowiekiem. Wstyd i hańba, że tacy lekarze praktykują w Polsce. Absolutnie odradzam każdemu wizytę u tego lekarza. Jeśli nie zostaniecie wyrzuceni z gabinetu tak jak ja, to wyjdziecie z drżącymi rękoma, kołaczącym sercem i poczuciem upodlenia.

Zdecydowanie nie polecam! Chamski i arogancki. Okropne podejście do pacjenta i zero zainteresowania. W kartotece sam zaznacza co chce bez jakichkolwiek badań fizykalnych. Kolejna wizyta i kolejna recepta na silne przeciwbólowe, bo tak jest najprościej tylko tym razem usłyszałam, że nic mi nie jest i bez sensu żebym przychodziła 😊

miły lekarz, zlecone leczenie mi pomaga i czuję się znacznie lepiej. bardzo dziękuję doktorze! będę polecać

W dniu dzisiejszym moja mama odbyła wizytę u Pana doktora. Miała założoną maseczkę, a mimo to nie pozwolono się jej zbliżyć. Ponad to sam lekarz takowej maseczki nie posiadał. Pana doktora nie interesowały wyniki badań, które zostały zlecone przez lekarza rodzinnego. Nie wysłuchał i nie zbadał pacjentki (specjalizacja z ch. wewnętrznych znaleziona w paczce chipsów?!). Holistyczne podejście do pacjenta 0/10. Warto zaznaczyć, że 2 pacjentów przyjął w 10 mimut... Zdecydowanie nie polecam.

Zdecydowanie nie polecam.

Rutynowe traktowanie pacjenta według własnego widzimisię. Lekarz bez wglądu w dokumentacje uznaje swoją rację odnośnie miejsc bólowych pacjenta. Pacjent bez możliwości udzielenia informacji. Lekarz prezentuje rażący brak kultury. Stanowoczo nie polecam mając na uwadze całościowe spojrzenie na postepowania lekarza.

Miałam wątpliwą przyjemność spotkać tego pana w sanatorium w Iwoniczu. Arogancki, nie słucha pacjenta, nie jest zainteresowany wynikami badań (nawet nie spojrzał na wyniki rezonansu, które przywiozłam).

beznadziejny.nie potrafi dotrzeć do pacjęta .Filozofuje w trakci wydania diagnozy

Fachowość wzbudza zaufanie. Kompleksowo podchodzi do problemu. Zwraca uwagę na wszystkie zgłaszane dolegliwości i bierze pod uwagę przy zapisywaniu leków.

bardzo uprzejmy i grzeczny lekarz jako fachowiec wspanialy bardzo goraco polecam pozdrawiam