dr n. med. Zdzisław Juszczyk

Kardiolog

3,7
3,9

Z Panem doktorem Juszczykiem miałem przyjemność spotkać się kilka razy w związku tym, że moja mama była pacjentką Bialskiego szpitala. Wcześniej zasłyszane negatywne opinie o panu doktorze okazały się nieprawdziwe. Uważam,że pan doktor to fachowiec w pełnym słowa tego znaczeniu, jest uprzejmy, cierpliwie i w sposób zrozumiały wytłumaczył mi chorobę na, którą cierpi moja mama. Zlecił leczenie, które znacznie poprawiło stan zdrowia mojej mamy. Pan doktor w mojej opinii jest w pełni godzien polecenia. Chciałem jeszcze dodać, że pan doktor jako ordynator posiada bardzo dobry zespół lekarzy, pielęgniarek i personelu pomocniczego.

Nie polecam tego szpitala !!!! Pierwszy raz w zyciu spotkałam sie z takim dziwnym traktowaniem przez dyrektora i jednocześnie ordynatora dr.n.med Zdzisława Juszczyka ,ten pan przyjmuje rodziny pacjentów w gabinecie pełnym jakiś ludzi( przy kawce ) i wszystkich chętnie zaprasza udzielając informacji na forum,aby wszyscy dokładnie słyszeli,na pytanie o czasookres leczenia dostałam receptę-" nad moim pokojem jest kaplica proszę iść i pomodlić się".Dostałam jeszcze wskazówkę jakbym nie podała leku ..... to bedzie tylko wydech i koniec.Pan ten też próbował żartować ,czułm sie jak na scenie kabaretu w roli głównej z Panem Doktorem,a widownią byli ci ludzie ,uśmiechający się pod nosem .TO JEST BRAK TAKTU I WYCZUCIA ,TO SĄ DRAMATY LUDZKIE A NIE KABARET.

Wyjątkowy lekarz, oddany pacjentom i szpitalowi, w którym pracuje całym sercem, poświęcił całe swoje (zwłaszcza prywatne)dla dobra szpitala. Godny polecenia bo to co zrobił dla dobra pacjentów nie da się wypowiedzieć słowami. Takich lekarzy więcej a będzie bardzo dobrze.

Pan doktor jest może zamknięty w sobie ale bardzo miły i odpowiada na każde zadane pytanie, jest bardzo skupiony i widać że każdego pacjenta bardzo dokładnie bada, Polecam w 100%

Miły, kompetentny. Leczy moją mamę na nadciśnienie. Zlecił wszystkie potrzebne badania i dobrał odpowiednie leczenie.

Leżałam w Białej w szpitalu i byłam bardzo zadowolona zbadań tam przeprowadzonych i panującej atmosfery. Potem zdecydowałam się kontynuować leczenie prywatni i też jestem bardzo zadowolona z tych wizyt. Polecam

BARDZO MIŁY I KOMPETENTNY LEKARZ. DOKŁADNIE TŁUMACZY CHOROBĘ I LECZENIE. WYKONUJE WSZYSTKIE POTRZEBNE BADANIA.

lekarz w pełni zasługujący na uznanie,z szacunkiem i subtelnością podchodzi do każdego pacjenta,doskonały nauczyciel dla całego personelu

Wspaniały godny zaufania lekarz, kiedy znalazłam sie w szpitalu gdzie jest ordynatorem poczułam sie jak bym żyła w innym kraju gdzie pacjet jest traktowany zgodnością,wykonywane są niemal natychmiast potrzebne badania Pan dr. wykazuje autentyczną troskę o swoich pacjetów i służy radą w każdej sytuacji.Mam również jak najlepszą opinę o zespole lekarzy i pielęgniarek pracujacych w szpitalu ,którym kieruje Pan doktor. Wdzięczna za opiekę i pomoc Renata Stec

lekarz godny polecenia jako dobry fachowiec,konkretny i stanowczy odnośnie leczenia