dr n. med. Zdzisław Juszczyk

Kardiolog

Sam ordynator i zespół lekarsko-pielęgniarski na 5, życzę Wszystkim zdrowia ale jeżeli już musisz korzystać z opieki szpitalnej to jedź do BIAŁEJ

Z pełnym szacunkiem, ale ten Pan ma juz 77 lat.Czas na emeryture.Ordynatorem jest juz 40 lat.Rekord swiata

Miły, kompetentny. Leczy moją mamę na nadciśnienie. Zlecił wszystkie potrzebne badania i dobrał odpowiednie leczenie.

lekarz w pełni zasługujący na uznanie,z szacunkiem i subtelnością podchodzi do każdego pacjenta,doskonały nauczyciel dla całego personelu

BARDZO MIŁY I KOMPETENTNY LEKARZ. DOKŁADNIE TŁUMACZY CHOROBĘ I LECZENIE. WYKONUJE WSZYSTKIE POTRZEBNE BADANIA.

Lekarz i szpital w ,którym pracuje przereklamowany. Pacjent ma może dobre jedzenie, ale leczenie już niekoniecznie.Podejście do pacjenta różne, chyba w zależności od humoru doktora lub ważności pacjenta. W moim przypadku pobyt niewiele wniósł co do istoty mojej choroby.

lekarz godny polecenia jako dobry fachowiec,konkretny i stanowczy odnośnie leczenia

Pan doktor jest może zamknięty w sobie ale bardzo miły i odpowiada na każde zadane pytanie, jest bardzo skupiony i widać że każdego pacjenta bardzo dokładnie bada, Polecam w 100%

Lekarz postawił złą diagnozę, przepisał niewłaściwe leki, co spowodowało pogorszenie mojego stanu zdrowia i doprowadziło do całkowitego wyczerpania organizmu. Inny lekarz uratował mi życie.

Zadufany w sobie lekarz.Nieuprzejmy,liczą sie dla niego tylko ciekawe przypadki i osoby spoza rejonu Białej.Jak można do pacjenta powiedzieć-ma pan kapeć a nie serce- a pacjent wbrew rokowaniom tego dr n.med.-umiera po 7 latach i wcale nie z powodu kapcia,jak to nazwał ten pan.Pan Juszczyk cały czas szuka rozgłosu,nie szanuje ludzi. Trudno mu skompletować zespół lekarzy,bo przecież tylko on zna się na kardiologii