dr n. med. Zdzisław Juszczyk

Kardiolog

Z Panem doktorem Juszczykiem miałem przyjemność spotkać się kilka razy w związku tym, że moja mama była pacjentką Bialskiego szpitala. Wcześniej zasłyszane negatywne opinie o panu doktorze okazały się nieprawdziwe. Uważam,że pan doktor to fachowiec w pełnym słowa tego znaczeniu, jest uprzejmy, cierpliwie i w sposób zrozumiały wytłumaczył mi chorobę na, którą cierpi moja mama. Zlecił leczenie, które znacznie poprawiło stan zdrowia mojej mamy. Pan doktor w mojej opinii jest w pełni godzien polecenia. Chciałem jeszcze dodać, że pan doktor jako ordynator posiada bardzo dobry zespół lekarzy, pielęgniarek i personelu pomocniczego.

Wyjątkowy lekarz, oddany pacjentom i szpitalowi, w którym pracuje całym sercem, poświęcił całe swoje (zwłaszcza prywatne)dla dobra szpitala. Godny polecenia bo to co zrobił dla dobra pacjentów nie da się wypowiedzieć słowami. Takich lekarzy więcej a będzie bardzo dobrze.

Super fachowiec,oddany pacjentom, wyjątkowy lekarz. Polecam innym bo warto się u niego leczyć.

Leżałam w Białej w szpitalu i byłam bardzo zadowolona zbadań tam przeprowadzonych i panującej atmosfery. Potem zdecydowałam się kontynuować leczenie prywatni i też jestem bardzo zadowolona z tych wizyt. Polecam

Jego zachowanie to chamstwo galopujące. Chyba za mało zarabia że się tak zachowuje w końcu tylko 25 tys. miesięcznie.

wyjątkowy lekarz, takich spotyka się już bardzo rzadko. Oddany swoim pacjentom. Na pierwszym miejscu stawia dobro pacjenta. Wzór godny do naśladowania.

Nie polecam tego szpitala !!!! Pierwszy raz w zyciu spotkałam sie z takim dziwnym traktowaniem przez dyrektora i jednocześnie ordynatora dr.n.med Zdzisława Juszczyka ,ten pan przyjmuje rodziny pacjentów w gabinecie pełnym jakiś ludzi( przy kawce ) i wszystkich chętnie zaprasza udzielając informacji na forum,aby wszyscy dokładnie słyszeli,na pytanie o czasookres leczenia dostałam receptę-" nad moim pokojem jest kaplica proszę iść i pomodlić się".Dostałam jeszcze wskazówkę jakbym nie podała leku ..... to bedzie tylko wydech i koniec.Pan ten też próbował żartować ,czułm sie jak na scenie kabaretu w roli głównej z Panem Doktorem,a widownią byli ci ludzie ,uśmiechający się pod nosem .TO JEST BRAK TAKTU I WYCZUCIA ,TO SĄ DRAMATY LUDZKIE A NIE KABARET.

Polecam wszystkim potrzebującym ... wspaniały lekarz

Polecam wszystkim potrzebującym ... wspaniały lekarz

Wspaniały godny zaufania lekarz, kiedy znalazłam sie w szpitalu gdzie jest ordynatorem poczułam sie jak bym żyła w innym kraju gdzie pacjet jest traktowany zgodnością,wykonywane są niemal natychmiast potrzebne badania Pan dr. wykazuje autentyczną troskę o swoich pacjetów i służy radą w każdej sytuacji.Mam również jak najlepszą opinę o zespole lekarzy i pielęgniarek pracujacych w szpitalu ,którym kieruje Pan doktor. Wdzięczna za opiekę i pomoc Renata Stec

To niepowtarzalny "egzemplarz" - już niespotykany w tych czasach - LEKARZ z powołania, całym sercem oddany swoim pacjentom.