dr n. med. Zdzisław Kemona

chodzilem do Doktora Kemony w latach pod koniec lat 70 do polowy lat 80 .... bardzo milo wspominam Pana Doktora i serdecznie pozdrawiam

Ten lekarz juz dawno powinien iść na emeryturę zła diagnoza, złe tłumaczenie diagnozy , niemiły , drogi i szybko na odwal się poprostu dnooo!!!!!!! Nie Polecam !!!!!!!

Profesjonalista w każdym calu lekarz godny polecenia traktujący po ludzku drugiego człowieka, przeprowadza dokładny wywiad z rodzicem zanim podejmie jakąkolwiek decyzję dziękuję za pomoc panie doktorze.

Wspaniały, cierpliwy, poświęca bardzo dużą uwagę do pierwszego wywiadu, tak, by zdiagnozować przyczynę choroby, nie daje od razu antybiotyku, a pomaga natychmiast :). Konkretny i bardzo dobry lekarz, ze wspaniałym podejściem do dziecka. Szczerze polecam

Pierwszy lekarz ktory potraktowal nas jak w ludzki sposob bez zbednych wymadrzen pelen profesjonalizm i podejscie zarowno do dziecka jak i do rodzicow> Naprawde polecam tego lekarza jest to jedyny solidny pediatra w wałbrzychu i okolicach. Nasz syn po wielu liczych wizytach u innych lekarzy w koncu trafil do Pana doktora i dzis byla jego pierwsza spokojnie przespana noc od kilku dni bez uciazliwego kaszlu. Jestesmy bardzo wdzieczni doktorowi i szczerze go polecamy

z czystym sumieniem polecam,ufam temu lekarowi. Nie traktuje małego pacjenta jak kolejnego przypadku,tylko podchodzi z sercem do kazdego.

Lekarz rewelacyjny,on jedyny mi pomaga,{moim dzieciom} konkretnie wytłumaczy wszystko o co go zapytam,,takich lekarzy jest teraz mało jak dr Kemona:)Polecam go Wszystkim

Lekarz rewelacyjny,on jedyny mi pomaga,{moim dzieciom}

Najlepszy lekarz! Pomógł mojemu wiecznie chorującemu, kaszlącemu i non stop biorącemu antybiotyki dziecku, odkąd mój synek jest pacjentem doktora Kemony (a trwa to już parę lat),nie bierze już notorycznie antybiotyków :) Dzięki niemu uniknął co najmniej dwóch -niepotrzebnych pobytów w szpitalu (choć w ośrodku zdrowia nie widziano innego wyjścia). Mam zaufanie tylko do tego pediatry. Dziękujemy za tak wspaniałą opiekę Panie doktorze :)

Polecam Pana dr Kemonę. Najbardziej zaufany lekarz do którego chodzilam. Bez problemu wyleczył mojego synka z zapalenia płuc... Nie warto chodzić po przychodniach rodzinnych - lekarze z góry zakładają, że dziecku nic poważnego nie dolega. Dr Kemona potrafi stwierdzić diagnozę, dać odpowiednie leki i wszystko człowiekowi wytłumaczy tak, że zrozumie. Polecam gorąco

Jestem pod wielkim wrażeniem pana doktora. Kompetentny, uprzejmy, mój synek od razu poczuł się u niego jak u siebie. Lubi dzieci. Bardzo szczegółowo i konkretnie wytłumaczył mi przyczynę choroby mojego syna i sposób w jaki mam z tym sobie radzić. I od razu jak żaden inny lekarz zauważył u syna stan alergiczny. POLECAM!!!