dr n. med. Zdzisław Kemona

Pediatra

Profesjonalista w każdym calu lekarz godny polecenia traktujący po ludzku drugiego człowieka, przeprowadza dokładny wywiad z rodzicem zanim podejmie jakąkolwiek decyzję dziękuję za pomoc panie doktorze.

Wspaniały, cierpliwy, poświęca bardzo dużą uwagę do pierwszego wywiadu, tak, by zdiagnozować przyczynę choroby, nie daje od razu antybiotyku, a pomaga natychmiast :). Konkretny i bardzo dobry lekarz, ze wspaniałym podejściem do dziecka. Szczerze polecam

Pierwszy lekarz ktory potraktowal nas jak w ludzki sposob bez zbednych wymadrzen pelen profesjonalizm i podejscie zarowno do dziecka jak i do rodzicow> Naprawde polecam tego lekarza jest to jedyny solidny pediatra w wałbrzychu i okolicach. Nasz syn po wielu liczych wizytach u innych lekarzy w koncu trafil do Pana doktora i dzis byla jego pierwsza spokojnie przespana noc od kilku dni bez uciazliwego kaszlu. Jestesmy bardzo wdzieczni doktorowi i szczerze go polecamy

Najlepszy lekarz! Pomógł mojemu wiecznie chorującemu, kaszlącemu i non stop biorącemu antybiotyki dziecku, odkąd mój synek jest pacjentem doktora Kemony (a trwa to już parę lat),nie bierze już notorycznie antybiotyków :) Dzięki niemu uniknął co najmniej dwóch -niepotrzebnych pobytów w szpitalu (choć w ośrodku zdrowia nie widziano innego wyjścia). Mam zaufanie tylko do tego pediatry. Dziękujemy za tak wspaniałą opiekę Panie doktorze :)

Podpiszę się pod wszystkimi pozytywnymi komentarzami.Mam 27 lat i odkąd pamiętam mama zawsze do niego ze mną chodziła a i teraz zdarza mi się zasięgnąc u niego porady,poza tym chodzę do niego z własnym dzieckiem i jeszcze nie zdarzyło mi się żeby postawił złą diagnozę-zawsze jest ona trafna(czego nie można powiedziec o lekarzach z przychodni),świetnie dobiera leki.Z czystym sumieniem polecam dr Kemonę-jest świetnym lekarzem i tak jak ktoś już napisał-zdrwie naszych pociach jest przecież najważniejsze prawda?POLECAM

Polecam Pana dr Kemonę. Najbardziej zaufany lekarz do którego chodzilam. Bez problemu wyleczył mojego synka z zapalenia płuc... Nie warto chodzić po przychodniach rodzinnych - lekarze z góry zakładają, że dziecku nic poważnego nie dolega. Dr Kemona potrafi stwierdzić diagnozę, dać odpowiednie leki i wszystko człowiekowi wytłumaczy tak, że zrozumie. Polecam gorąco

Jestem pod wielkim wrażeniem pana doktora. Kompetentny, uprzejmy, mój synek od razu poczuł się u niego jak u siebie. Lubi dzieci. Bardzo szczegółowo i konkretnie wytłumaczył mi przyczynę choroby mojego syna i sposób w jaki mam z tym sobie radzić. I od razu jak żaden inny lekarz zauważył u syna stan alergiczny. POLECAM!!!

Ten lekarz juz dawno powinien iść na emeryturę zła diagnoza, złe tłumaczenie diagnozy , niemiły , drogi i szybko na odwal się poprostu dnooo!!!!!!! Nie Polecam !!!!!!!

Lekarz rewelacyjny,on jedyny mi pomaga,{moim dzieciom} konkretnie wytłumaczy wszystko o co go zapytam,,takich lekarzy jest teraz mało jak dr Kemona:)Polecam go Wszystkim

Lekarz rewelacyjny,on jedyny mi pomaga,{moim dzieciom}

Bardzo cenię sobie Pana Doktora Kemonę.Mój synek cierpi na przewlekłą chorobę skóry.Bardzo cierpi. Tylko Pan Doktor potrafił wytłumaczyc mi na czym polega ta choroba,przepisał drogie lecz bardzo dobre leki ktore pomogly mojemu dziecku.Synek cierpi mniej i jestem baaaardzo wdzieczna Panu Doktorowi.Za kazdym razem jestem u tego lekarza i nigdy sie nie zawiodlam.Polecam ogromnie.Nie oddala bym dziecka pod opieke innemu lekarzowi.Dziekuje Panie doktorze z całego serca.Ps. Kontakt super, porady nawet przez telefon.Wspaniały specjalista.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Świdnica"?

Modrzewiowa 2
58-100 Świdnica