lekarz Zdzisław Kiełbik

3,3
2,7

Podczas porodu bardzo nie miły, gdyby nie obecność męża nie doszło by do cesarskiego cięcia. Słownictwo jakie stosował poniżej krytyki. Jako lekarz nie oceniam bo był tylko przy porodzie ale jako położnik nie polecam jeśli każdy poród wygląda tak jak mój.

Ja polecam Pana Doktora. Planowane cesarskie cięcie z powodu ułożenia pośladkowego przebiegło bez komplikacji. Doktor doskonale mnie oczyscil. Ból wyjątkowo szybko minął po 24 h. Naprawił mi bliznę po poprzednim cięciu. Jestem bardzo zadowolona ze udało mi się trafić na Pana Doktora.

Lekarz jest po prostu fatalny.Okropne podejscie do pacjenta cięcie cesarskie wykonane z okropnymi powikłaniami.Drogie Panie naprawdę odradzam tego człowieka.Ewidentnie wypalił sie w swym zawodzie!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Brzeziny"?

Lech Badek

Rawa Mazowiecka