lekarz Zdzisław Kiełbik

1,7
1,7
1,8
1,8

Ten "Pan Doktor" minął się z powołaniem. Pojechaliśmy do szpitala skontrolować co to za skurcze po badaniu stwierdził lekarz że wszystko okej ale zostajemy w szpitalu. Na co nie wyraziliśmy zgody na pobyt w Główne tylko powiedzieliśmy że jedziemy do matki półki w Łodzi gdzie szpital jest o wyższej referencyjnoaci. Na co Pan doktor stwierdził że " nie jestem gotową na bycie matką " . Panie dr jeżeli Pan czyta ta opinie to skarga na Pana wpłynie do dyrekcji jak i do rzecznika praw pacjenta

Nie polecam tego "lekarza" jakaś porażka, taka osoba dawno nie powinna robić w tym zawodzie.. To co przeżyłam przez tego "lekarza" jest nie do opisana... Byłam na Ktg sama, była niedziela, gdy tylko zobaczyl moj wynik Ktg ni stąd ni z owąd mówi ze zostaje w szpitalu.. Moja reakcja - szok. Przecież poszłam tylko na zwykle Ktg, dobrze się czuje, dzidzia się rusza, serduszko ladniej jej bije, myślę co się dzieje.. Gdy zapytalam czy mogę iść po rzeczy do domu bo mieszkam praktycznie obok ten od razu wzburzony i do mnie "jeśli Pani nie zależy na życiu własnego dziecka niech Pani idzie .. Jutro może juz urodzić pani martwe dziecko" i KAZAL! isc rejestracji sie zapisac i od razu mam się kłaść.... Nawet nie powiedział co się dzieje... Byłam sama, spanikowałam, nie wiedziałam co robić, nic wcześniej nie wskazywało że coś się dzieje złego... Oczywiście Panie położne które zobaczyły w jakim jestem stanie i ze wracam znów na oddział zapytaly co się dzieje i czemu tutaj jestem skoro wyniki Ktg były dobre... DŁUGO nie mogłam sie uspokoić po tym co uslyszalam od lekarza.. Wykonali ponowne Ktg i wyszlo bardzo dobre, w trakcie badania przyszedł ten owy lekarz i udając głupa pyta " a co tu się dzieje", "niech Pani się uspokoi" ... Nie życzę nikomu trafienie na tego Pana..

Kto go qur..... dopuścił do zawodu ? Lekarz minął się z powołaniem bo po włosach widać , że chyba większa wiedzę ma na temat dobru farby niż ginekologii ..... niemiły .... zero wiedzy .... zero kompetencji .... nabija godziny -

Podczas porodu bardzo nie miły, gdyby nie obecność męża nie doszło by do cesarskiego cięcia. Słownictwo jakie stosował poniżej krytyki. Jako lekarz nie oceniam bo był tylko przy porodzie ale jako położnik nie polecam jeśli każdy poród wygląda tak jak mój.

Ja polecam Pana Doktora. Planowane cesarskie cięcie z powodu ułożenia pośladkowego przebiegło bez komplikacji. Doktor doskonale mnie oczyscil. Ból wyjątkowo szybko minął po 24 h. Naprawił mi bliznę po poprzednim cięciu. Jestem bardzo zadowolona ze udało mi się trafić na Pana Doktora.

Lekarz jest po prostu fatalny.Okropne podejscie do pacjenta cięcie cesarskie wykonane z okropnymi powikłaniami.Drogie Panie naprawdę odradzam tego człowieka.Ewidentnie wypalił sie w swym zawodzie!