Zdzisław Korzekwa

2,5
2,7
2,4
2,4

Mieliśmy ogromnego pecha trafiając w dzień porodu na dyżur tego człowieka. Żałujemy przez to wyboru szpitala do porodu, mimo super położnych i fajnych warunków na porodówce. Lekarz bardzo niemiło, zimno i przedmiotowo traktuje pacjentów. Podczas badania rozwarcia każdorazowo wyjątkowo nieczuły. Podczas bóli porodowych, które były bardzo długie i bolesne stwierdzał „co Pani teraz wyrabia, proszę tak nie jęczeć”. Już pomijam fakt niemiłego, przedmiotowego traktowania. To sprawa przełknięcia. Ale dyskwalifikującym całkowicie był fakt, że lekarz po podjęciu decyzji o cesarce i zapewnieniu mnie, że tylko dokona ostatniego sprawdzenia rozwarcia, zastosował chwyt Kistellera naciskając mocno na mój brzuch licząc na siłowe „wpychanie” dziecka. Zrobił to pomimo mojego sprzeciwu co do użycia tej techniki w planie porodu i mimo tego, że nie było w tym czasie żadnego zagrożenia dla życia i zdrowia mojego i dziecka.
„W orzecznictwie sądów, w tym Sądu Najwyższego metoda Kristellera bywa określana jako „nieobecna w nowoczesnym położnictwie” (wyrok Sądu Najwyższego z 10 lutego 2010 r., sygn. akt V CSK 287/09), a nawet „szkodliwa”(wyrok Sądu Okręgowego Warszawa-Praga w Warszawie z 22 grudnia 2014 r, sygn. akt III C 1315/10)”.
Całe szczęście poród zakończył się szczęśliwie. Niemniej jednak wstręt i odrzucenie na myśl o tym człowieku pozostanie mi na długi, długi czas.

Bardzo niekompetentny lekarz. Naraził mnie i moje dziecko podczas porodu. Pomimo wskazań do cięcia cesarskiego ( pośladkowe ułożenie dziecka) kazał mi rodzić w sposób naturalny. Moje dziecko urodziło się z zamartwicą . Naraził mnie na ogromne cierpienie, a przede wszystkim naraził zdrowie i życie mojego dziecka. Mój pediatra nie mógł uwierzyć że coś takiego w XXI wieku się wydarzyło. Stanowczo nie polecam tego lekarza, nawet nie powinno się go tak nazywać, tylko adekwatnie do umiejętności. Będę składać skargę.

najgorszy lekarz u jakiego bylam nie polecam!!! zero zainteresowania nawet nie zapytal o ostatnia date miesiaczki przyszlam z okropnym bolem i nawet nic nie przepisal stwierdzil ze jestem zdrowa,pomimo ze ledwo chodze jestem cala napuchnieta i mam goraczke,nawet sam nie wiedziall co mi jest

lekarz kompletnie bezczelny!!!arogancki traktujący kobiety jak zakały świata.nie ma podejścia do pacjetek kompletne dno.nie polecam!!!

Mam bardzo złe doświadczenia z tym lekarzem. Gdy przyjmował mnie na oddział w Szpitalu w Głubczycach był bardzo niemiły i wulgarny traktował mnie i mojego męża jak ludzi gorszej kategorii, mimo że tak samo jak on mamy wyższe wykształcenie ale my swoje zdobyliśmy uczciwie, bo jak się okazało pan Korzekwa nie potrafi przeprowadzić prostego zabiegu laparoskopii- z czym się zresztą nie kryję!!. Tnie wszystkie kobiety czy trzeba czy też nie a na końcu okazuje się jak w moim wypadku, że zabieg był nieudany i czekam na kolejny zabieg w specjalistycznym szpitalu - nie w Głubczycach!!!!! Lekarz ten dawno powinien być wyrzucony za swoje bezczelne zachowanie w stosunku do pacjentów i brak kompetencji ze szpitala a jednak z jakiegoś powodu nadal tam pracuje. Oceniam go bardzo źle jako człowieka, lekarza a najgorzej jako fachowca, bo przez niego muszę ponownie cierpieć!!!

Lekarz,który moim zdaniem nie lubi nastolatek w ciąży. Wobec nich owszem jest czasami chamski, ale wystarczy nie pozostać mu dłużnym i odpowiedzieć w równie chamskim stopniu i rozmowa przebiega zupełnie inaczej. Ja tak musiałam odpowiedzieć za pierwszym razem jak do niego zaczęłam chodzić, od tamtej pory na każdym badaniu, albo jakiś żart opowie albo coś, prowadzi moją ciążę i wszystko co o niej chcę wiedzieć to wiem. Moim zdaniem lekarz w porządku! Tylko, że trzeba takich ludzi lubić i umieć z nimi rozmawiać. Aczkolwiek nie każdemu On podpasuje. :)

podejscie do pacjentek - ponizej krytyki. Moze lekarz ten i nie ma prywatnego gabinetu ale i tak "swoje" pacjentki lezace na oddziale w wyrazny sposob faworyzuje. A pierwszy opis jak najbardziej trafny - popieram.

Sympatyczny i bardzo miły, poświęca pacjentowi dużo czasu. Jest prawdziwym lekarzem z powołania.

Jeden z najlepszych ginekologów jakiego znam! Wybitny fachowiec, kompetentny z wesołym poczuciem humoru.

Wspaniały lekarz. Nie zamienię na żadnego innego. Przede wszystkim dobry i fachowy. Najlepszy specjalista z woj. opolskiego! Wesoły i z inteligentnym poczuciem humoru:) Szczerze polecam ;)