lekarz Zdzisław Krupczyński

Traumatolog, Ortopeda

2,5
1,8
2,3

W moim przekonaniu całkiem niezły lekarz. Dwukrotnie zgłosiłem się do niego ambulatoryjnie z dwoma różnymi urazami, tzn. za pierwszym razem ze stłuczonym palcem u nogi, za drugim ze skręconym stawem łokciowym w celu zdjęcia szyny gipsowej i w obu przypadkach byłem zadowolony z opieki. Zaimponował mi wiedzą merytoryczną a także szczegółowym tłumaczeniem ćwiczeń rehabilitacyjnych.

jaknajbardziej! (Bardzo prosimy o podanie dłuższego i konstruktywnego komentarza, tak aby uwiarygodnić opinię. Przepraszamy za utrudnienie, ale często pojawiają sie wpisy, które są reklamami lekarzy a nie opiniami pacjentów.) macie :D

jaknajbardziej!

Długo by szukać drugiego tak nieuprzejmego lekarza, który swoje frustracje wylewa na pacjentów. Sposób podejścia do pacjenta tragiczny !!!!

Ciężko znaleźć bardziej nieuprzejmego i niekompetentnego lekarza. NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Niegrzeczny i opryskliwy . Traktuje pacjentów jak głupców bez prawa głosu . Nie polecam

Niegrzeczny i opryskliwy . Traktuje pacjentów jak głupców bez prawa głosu .
Nie polecam

nie polecam, totalna spychologia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wciąż poszukujesz "Traumatolog Cieszyn"?

Jan Schab

Wizyty domowe