Zdzisław Kuczumow

Diabetolog

Bardzo miły dokładny zainteresowany pacjętem doradzi pomoże wysłucha polecam z całego serca Pana doktora oby więcej lekarzy było jak Pan doktor

Wspaniały lekarz, bardzo uprzejmy z wyjątkowym podejściem do pacjenta. Jeden z niewielu, z którym można rozmawiać o chorobie, a przede wszystkim fachowiec.

Umówioną wizytę na konkretną godzinę nigdy nie przesuwa w czasie. Zawsze ma zaplanowane tyle czasu dla pacjenta, że nie ma się wrażenia popędzania. Interesuje go całokształt zdrowia, a nie tylko cukrzyca. Wspomaga radami np w prowadzeniu diety, gimnastyki itp. Serdecznie polecam wszystkim potrzebującym rady i leczenia.

Dosłowne i w przenośni ZAPRZECZENIE opinii o naszej służbie zdrowia. Jednym zdaniem inny świat.Zyczę innym chorym podobnych lekarzy.

Jest naprawdę świetnym lekarzem i bardzo miłym

Jest naprawdę świetnym lekarzem i bardzo miłym

W sytuacji kiedy mam rentę 750 zł Pan doktor zrezygnował z należnej Jemu opłaty!Jeszcze raz b.dziękuję.R.B.

Wyjątkowy lekarz ,niezwykle uprzejmy i profesjonalny

Wyjątkowy lekarz ,niezwykle uprzejmy i profesjonalny