lekarz Zdzisław Leńko

Urolog

1,9
1,7
2,7

Od tego lekarza nic się nie da dowiedzieć. Przy badaniu gdzie pacjent ściąga bieliznę i leży zaraz obok drzwi nie ma żadnej zasłony, a lekarz nie zamyka drzwi, więc przy ich otworzeniu z zewnątrz w poczekalni wszyscy widzą obiekt badania. Za zasugerowanie zlecenia konkretnego badania (zalecanego w tym przypadku przez stowarzyszenia tworzące protokoły postępowania w urologii) zostanie się oskarżonym o herezje wprost z medonet. Ciekawi mnie jak lekarz ten zdobył stopień naukowy doktora z takim podejściem do nauki... Plus wizyty u tego lekarza to niemal nieistniejąca kolejka pomimo przyjmowania na ...

Od tego lekarza nic się nie da dowiedzieć.
Plus wizyty u tego lekarza to niemal nieistniejąca kolejka pomimo przyjmowania na NFZ i zwykle skieruje na USG i jeśli dobrze się trafi to radiolog dokładniej opowie co widzi.

bez szału. Na NFZ xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx

Przy dzisiejszym braku specjalistów oczekiwanie na wizytę u urologa trwa tygodniami. O dziwo u pana doktora NIGDY nie ma pod drzwiami pacjentów. Ale to wcale nie jest dziwne jeżeli panu doktorowi najlepiej idzie wypisywanie suplementów diety.

O dziwo u pana doktora NIGDY nie ma pod drzwiami pacjentów.

Pan doktor ma usg w oczach bo zerknął ma moją mosznę i stwierdził, że nie ma żylaków. Z kilku wcześniejszych badań, jak i wykonanego później u innego lekarza wiem że mam. W związku z nasileniem objawów w tej okolicy postanowiłem sprawdzić czy nie dzieje się nic złego. Niby wszystko w porządku, ale dostałem receptę na dwa leki. Zmarnowałem tylko czas. Nie polecam.

Lekarz z bardzo dużym doświadczeniem, znany jako nauczyciel wielu obecnych specjalistów urologii. Do jego uprzejmości trzeba się przyzwyczaić, inna może od lizusowskiej, ale kultura przez duże K.

Lekarz który powinien mieć zakaz wykonywania zawodu. Potrafi przyjąć 20 pacjentów na godzinę. Od siostry (pracuje w aptece) powiedziałem się, że wszystkim pacjentom wypisuje stały zestaw dość kosztownych leków (które mają tańsze zamienniki) z adnotacją NZ (nie zamieniać). Poza badaniem USG na którym według niego wszystko było OK (choć ciężko też cokolwiek od niego się dowiedzieć) nie zlecił mi żadnych badań, przepisał jedynie ten sam zestaw leków na 3 miesiące. Inny urolog do którego się udałem 2 tygodnie później w badaniu USG stwierdził żylaki oraz zlecił inne badania które wykazały obniżony poziom hormonów. Podsumowując: NIE POLECAM NIKOMU.

Stwarza wrażenie zmęczonego wykonywaniem swojego zawodu.

Stwarza wrażenie zmęczonego wykonywaniem swojego zawodu.