prof. Zdzisław Maciejek

Neurolog

bardzo dobry specjalista dzieki ktoremu chodze w miare w pozycji pionowej jest bardzo przyjazny dla pacjentow potrafi bardzo cierpliwie wysluchac kazdego pacjenta

bardzo dobry specjalista godny zaufania jestem pacjentem 1991r,dzieki panu profesorowi chodze o wlasnych silach w pozyt cji orientalnej

Wspaniały lekarz, o wielkiej wiedzy i praktyce. Uczciwość, dobroć, poszanowanie i miłość do drugiego człowieka to tylko niektóre wartości, którymi kieruje się w swojej pracy i życiu.Polecam wszystkim profesora Maciejka!

bardzo dobry specjalista i człowiek. Do chorego podchodzi z zyczliwością i wyrozuniałościa oraz dokładnie tłumaczy problemy zdrowotne nie patrząc na zegarek.

Doskonały lekarz , z powołania, doskonały diagnosta, ogromna wiedza medyczna. Bardzo dobry neurolog. Polecam, polecam ,polecam innym pacjentom.

Pochopnie diagnozuje padaczkę na podstawie błędnego zapisu eeg, nie dokonując innych badań, nie wykluczając innej niż neurologicznej etiologii neurologicznych objawów!!! Dlatego straciłem zaufanie. K.

Lekarz z powołania. Bardzo dobry stosunek do pacjenta. Lekarz bardzo kompetentny. Specjalista od Stwardnienia Rozsianego. Polecam.

Wciąż poszukujesz "Neurolog Bydgoszcz"?

Epoka
Aliantów
Żnin
Dom Sue Ryder Poradnia Psychogeriatryczna
Roentgena 3
Kormoranów 128/23
85-432 Bydgoszcz
Laboratorium Analiz Lekarskich "ALCO"
Wojska Polskiego 46
85-235 Bydgoszcz
Awimed
Hallera 2C
Bydgoszcz
"Krystyna Kopa i Wspólnicy" Sp. z o. o. Centrum Zdrowia "Błonie"
Broniewskiego 9
85-316 Bydgoszcz