dr hab. n. med. Zdzisław Maciejewski

Moja córka i ja jesteśmy pacjentkami. Niedługo pewnie dołączy wnuczka. Czy może być lepsza rekomendacja?

Jestem pacjentką doktora od wielu lat, prowadził moje ciąże, dwa razy miałam stany przedrakowe i w porę zareagował. Polecam z całego serca

Ja osobiście polecam dr Maciejewskiego jestem bardzo zadowolona dzieki niemu wiem ze mam powaznie chore jajniki. dziekuje

jestem pacjętką prof od 6 lat i jestem zadowolona, prowadził moją ciążę,traktuje bardzo indywidualnie pacjentów, polecam

Bardzo kompetentny i profesjonalny, z olbrzymią wiedzą i doświadczeniem.

Bardzo kompetentny i profesjonalny, z olbrzymią wiedzą i doświadczeniem.

Jestem jego pacjentką od 4 lat. Lekarz kompetentny, doskonale wszystko tłumaczy, pokazuje, odpowiada wyczerpująco na pytania. Wykonuję u niego cały komplet badań i jestem spokojna. Polecam innym.

Po wszystkich wizytach u dr Maciejewskiego, uważam, że to jest specjalista godny polecenia.

Miałam nowotwór. Dr Macjejewski nie rozpoznał mojej choroby, mówił że zmiany są niewielkie i polecał żeby się nimi nie przejować, nie zastosował żadnego leczenia. Żyję!!! dzięki temu, że w porę zmieniłam lekarza i zostałam poddnana operacji. Na oddziale w szpitalu dr Maciejewski unikał kontaktu ze mną. Nie polecam! Czas dr minął. Pora mu już na emeryturę!

Jestem pacjetka prof.Maciejewskiego od wielu lat, pomogl mi w trudnych chwilach. Prowadzil moja ciaze i smialo moge polecic Go kazdej kobiecie:)

Zdecydowanie ginekolog godny polecenia.

Zdecydowanie ginekolog godny polecenia.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Koszalin"?

Jerzy Melnyczuk

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ul. Szymanowskiego 18c/1
75-547 Koszalin

Grzegorz Mil

Środkowopomorskie Centrum Zdrowia Psychicznego MEDISON - Ambulatoryjna opieka medyczna
Zwycięstwa 119
75-601 Koszalin

Księżycowa 24
75-590 Koszalin

lek. med.
Ismaiel Salloum

Multimed NZOZ Ginekologiczno-Położniczy Błasiński,Bukowiec,Salloum Sp. Z O.O.
1 Maja 20/9
75-114 Koszalin