dr hab. n. med. Zdzisław Maciejewski

Byłam pacjentką pana profesora przez wiele lat. Zawsze służył pomocą na całym etapie mojego leczenia. Jego diagnozy i leczenie zawsze okazywały się skuteczne. Człowiek o wielkim sercu i empatii. Nie znam drugiego, tak dobrego lekarza.

Jestem mężczyzną ale towarzyszyłem zawsze żonie podczas wizyt u prof. Maciejewskiego.Mogę śmiało powiedzieć, że dzięki jego fachowej wiedzy jestem dzisiaj szczęśliwym, podwójnym ojcem. Zawsze rzetelnie nas informował o stanie zdrowia żony i przebiegu ciąży. Odpowiadał na wszystkie pytania i zawsze miał dla nas czas. Polecam z całego serca pana profesora Z. Maciejewskiego.

Bardzo dobry lekarz.Wiedza i doświadczenie na najwyższym poziomie.Ratuje kobiety od chorób.życzliwy kulturalny.Polecam!

Jestem pacjentką prof.Maciejewkiego ponad 40 lat,zawsze mi pomagał w trudnych chwilach.Obecnie jestem po operacji nowotworowej.Dr.Maciejewski konsultował moje leczenie w Wlk.Centrum Onkologicznym w Poznaniu, diagnoza profesora sprawdziła się w 100%.Wielki i wspaniały człowiek i lekarz

Może późna opinia, ale zawsze warto podzielić się swoimi odczuciami. Było to ponad 20 lat temu, żona była pod "opieką" "profesora", częste, wyłącznie prywatne wizyty, obietnice i ...mnóstwo kasy, spokój wewnętrzny. Poród z powikłaniami, dziecko ciężko chore i pan Maciejewski ani razu nie zaszczycił swoją obecnością ani pomocą. Taki to był "doktor", przykro.

Może późna opinia, ale zawsze warto podzielić się swoimi odczuciami.

Moja córka i ja jesteśmy pacjentkami. Niedługo pewnie dołączy wnuczka. Czy może być lepsza rekomendacja?

Jestem pacjentką doktora od wielu lat, prowadził moje ciąże, dwa razy miałam stany przedrakowe i w porę zareagował. Polecam z całego serca

Ja osobiście polecam dr Maciejewskiego jestem bardzo zadowolona dzieki niemu wiem ze mam powaznie chore jajniki. dziekuje

jestem pacjętką prof od 6 lat i jestem zadowolona, prowadził moją ciążę,traktuje bardzo indywidualnie pacjentów, polecam

Bardzo kompetentny i profesjonalny, z olbrzymią wiedzą i doświadczeniem.

Bardzo kompetentny i profesjonalny, z olbrzymią wiedzą i doświadczeniem.