lekarz Zdzisław Pachacz

3,6
3,4
3,4
3,5

Zdecydowanie odradzam tego lekarza! Ma bardzo złe podejście do pacjentów. Byłem u niego w Lux-Medzie z 9-letnim synem, który doznał urazu (spadł z karuzeli) i utykał z tego powodu. Komunikacja p. doktora polega na ciągłym "objeżdżaniu" pacjenta - a właściwie jego rodziców, bo do syna nie odezwał się ani raz - i to też jest chyba dziwne. Na wstępie nam (byłem z żoną) zakomunikował, że do gabinetu może wejść albo żona albo ja, bo on "nie chce mieć tłumu w gabinecie". Po wejściu zapytał z czym przychodzimy a gdy ja mu zacząłem opowiadać zdarzenie przerwał mi napominając mnie abym słuchał pytań, bo mówiąc "z czym" ma na myśli "z jaką częścią ciała". Następnie po wysłuchaniu historii dostałem ochrzan, że zgłaszam się do niego dopiero po kilku dniach od zdarzenia i może być już za późno na jakiekolwiek leczenie - choć wyjaśniałem mu, że w przychodni tej byłem bezpośrednio po zdarzeniu i inny lekarz po zbadaniu stwierdził stuczenie i kazał obserwować i w razie braku poprawy zgłosić się po kilku dniach. Wtedy zostałem pouczony, że powinienem korzystać z państwowej służby zdrowia. Badanie wyglądało tak: "proszę mu opuścić spodnie" - rzut okiem - "można ubrać" i następnie wypisał skierowanie na rtg. Na moje pytanie czy ma jakieś podejrzenia padła odpowiedź: "No chyba ja nie mam rentgena w oczach!". Jestem zszokowany - tym bardziej, że jest to prywatna i wysoko płatna przychodnia.

Gdy byłam jeszcze niemowlęciem moi rodzice odwiedzili ze mną tego lekarza. Nie wykrył u mnie podobno bardzo widocznego kręczu, przez co przez długi czas rodzice chodzili ze mną na masaże, co się wycierpiałam to moje. Skończyło się na tym, że musiałam przejść operację nacinania ścięgna szyjnego. Moja znajoma u niego była z (chyba) brodawkami na stopach, które pan doktor kazał leczyć włożeniem stopy w gips! Kolejna moja wizyta u tego pana była z tego powodu, że nie było mojego lekarza, a potrzebowałam konsultacji z powodu skręcenia kostki. Noga nie tylko zbyt długo była trzymana w szynie, ale w końcu doszło do tego, że zbyt mocne ruchy stopą sprawiają ból i kość jest do tej pory niestabilna, a działo się to ponad 2 lata temu! Oczywiście Pan doktor przy wizycie zachowywał się wyjątkowo nieprzyjemnie, a można powiedzieć, że wręcz chamsko! Stanowczo nie polecam!

Trafiliśmy z siedmiotygodniowym Synkiem na usg bioderek do tego lekarza poprzez akcję refundacyjną z NFZu, w Medicinie przy Grzegórzeckiej w Krakowie. Tylko jednym słowem mogę opisać tę wizytę - porażka. Żałuję, że nie poszłam prywatnie - zrobię to w najbliższych dniach, bo od tego pana nie dowiedzieliśmy się nic poza stwierdzeniem, że "coś jest nie tak, porozmawiać z pediatrą". Wizyta trwała może 30 sekund, brak mi słów - sama pochodzę z rodziny "lekarskiej" i nie do pomyślenia jest dla mnie takie zachowanie!! STANOWCZO ODRADZAM!!!!!

Bardzo dobry lekarz z super!!! podejściem zwłaszcza do małych dzieci w wieku przedszkolnym.Moje dzieci (syn4,5 roku,córka 3 lata)wręcz go uwielbiają.My z mężem mamy do niego pełne zaufanie i nie wyobrażamy sobie chodzić z naszymi dziećmi do innego specjalisty.Doktor Pachacz jak mało kto ma dwie specjalizacje:z chirurgi dziecięcej i ortopedii oraz traumatologii.Nasze dzieci wielokrotnie leczył,zawsze z pełną fachowością,uprzejmością i życzliwością.Gorąco go polecamy!!!

CHodze z córką(3,5 roku) do pana doktora od ok miesiąca.Moje dziecko codziennie sie pyta kiedy znowu pójdziemy do pana doktora?Podejscie do dzieci-rewelacja.Poswięcony czas-wystarczający.Nie wyobrazam sobie lepszego specjalisty.

Jest doskonałym chirurgiem dziecięcym.Przed laty operował mnie w Szpitalu im.Żeromskiego w Krakowie na Oddziale Chirurgii Dziecięcej i matka moja twierdzi żę niemal uratował mi życie.Teraz leczył moją oparzonaą 3letnią córeczkę i nawet ślad po oparzeniu nie został.GForąco polecam!!!

Solidny,konkretny,szybko ale dokładnie przyjmujący małych pacjentów.Cała moja rodzina leczy swoje dzieci chirurgicznie od lat i wszyszcy są zadowoelni,dlatego gorąco polecamy dr Pachacza

Bardzo dobry i solidny chirurg dziecięcy.Byłam u niego z trójką swoich dzieci w ostatnich latach.Zawsz byłam porządnie załatwiona.Nawet jedno dziecko miało skierowanie na zabieg operacyjny do szpitala a doktor wyleczył bez operacji i jest wszystko dobrze os 7lat.

Lekarz oddany dzieciom z dużym doświadczeniem,rozsądny,rzeczowy, sprawnie a przy tym dokładnie załatwoający małych pacjentów.Leczyliśmy z żoną u doktora dwójkę swoich pociech i bardzo jesteśmy usatysfakcjonowani.Gorąco polecamy wiedzę i fachowość doktora

Lekarz kompetentny,doświadczony,uprzejmy,łatwo nawiązyjący kontakt z małymi pacjentami,rzeczowy,wszystko tłumaczy,budzi zaufanie dzieci i rodziców,polecamy razem z żoną