lekarz Zdzisław Pachaczlekarz Zdzisław Pachacz - zdjęcie profilowe

lekarz Zdzisław Pachacz

Ortopeda dziecięcy

Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Krakowie.

Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Krakowie.

Posiada dwie specjalizacje z zakresu: chirurgii dziecięcej oraz ortopedii i traumatologii narządu ruchu. W ramach ortopedii zajmuje się głównie ortopedią i traumatologią dziecięcą

Posiada certyfikaty (uprawnienia) Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego z zakresu Ultrasonografii pediatrycznej (w pełnym zakresie) oraz Centrum Diagnostyki Obrazowej”Cedus” z zakresu Ultrasonografii ortopedycznej i urazowej.

W Ogóln...

Leczyliśmy z mężem u doktora Pachacza nasze dziecko od okresy noworodkowego aż do 5 roku życia i to z różnymi problemami ortopedycznymi i chirurgicznymi.Z pełną świadomością możemy zdecydowanie napisać o doktorze Pachaczu same zdecydowanie "TAK" czyli ocenę(5):spełniał nasze oczekiwania,kompetentny,uprzejmy,kompleksowo i zgodnie z aktualną wiedzą medyczną podchodzący do problemów zdrowotnych,budzi pełne zaufanie.Serdecznie GO polecamy wszystkim rodzicom.N a p r a w d ę

Bardzo dobry lekarz z super!!! podejściem zwłaszcza do małych dzieci w wieku przedszkolnym.Moje dzieci (syn4,5 roku,córka 3 lata)wręcz go uwielbiają.My z mężem mamy do niego pełne zaufanie i nie wyobrażamy sobie chodzić z naszymi dziećmi do innego specjalisty.Doktor Pachacz jak mało kto ma dwie specjalizacje:z chirurgi dziecięcej i ortopedii oraz traumatologii.Nasze dzieci wielokrotnie leczył,zawsze z pełną fachowością,uprzejmością i życzliwością.Gorąco go polecamy!!!

zgadzam sie z panstwem nizej ... tak samo potaktowal mojego synka 2,5 rocznego i mnie ... byl negatywnie nastawiony do nas ..

CHodze z córką(3,5 roku) do pana doktora od ok miesiąca.Moje dziecko codziennie sie pyta kiedy znowu pójdziemy do pana doktora?Podejscie do dzieci-rewelacja.Poswięcony czas-wystarczający.Nie wyobrazam sobie lepszego specjalisty.

szkoda slow dziwny lekarz dziwnie sie zachowuje

szkoda slow dziwny lekarz dziwnie sie zachowuje

Pan doktor sprawił, że mam niesprawną rękę- pozostawił odpryski kości w stawie w nadgarstku. Człowiek szalenie nieuprzejmy, on i jego "pielęgniara". Mojej znajomej "załatwił" staw kolanowy. Nie polecam. Uważajcie na tego "specjalistę".

Nie polecam. Uważajcie na tego "specjalistę".

Ostrzegam przed tym człowiekiem, jako matka maleństwa, jako kobieta, która straciła czas, zdrowie, nerwy przez to, że szanowny pan doktor chce zarobić na dziecku nie mając żadnych sktupułów. Po sześciu wizytach i USG mieliśmy pecha, że trafilismy na kolejnego lekarza z wątpliwymi kompetencjami, który zalecił wykonanie RTG i na całe szczęście wysłał nas do szpiatala. W szpitalu na informacje, ile razy robilismy USG - lekarz podał nazwisko Pachacz i dodał, że jesteśmy już 13-tym przypadkiem, oszukani przez lekarza. I na zakończenie tekst " wasze dziecko już na pierwszym badaniu USG było zdrowe, nie ma i nie miało żadnej dysplazji". Uprzedzam rodziców, którzy wybierają się na rutynowe badanie bioderek, omijajcie go zdaleka.

Duże doświadczenie z małymi pacjentami ortopedycznymi i urazowymi.Leczyłam sie ja ajk byłam mała,teraz chodzę ze swoim dzieckiem(niemowlakiem) ze stawami biodrowymi i kręczem szyjnym.Po ostatniej fizycie wszystko już w porządku,jeszcze tylko jedna kontrola.Lekarz miły,sympatyczny,konkretny,dobry specjalista w tej dziedzinie(opinia pacjentów na poczekalni przed gabinetem).Polecam!!!

Solidny,konkretny,szybko ale dokładnie przyjmujący małych pacjentów.Cała moja rodzina leczy swoje dzieci chirurgicznie od lat i wszyszcy są zadowoelni,dlatego gorąco polecamy dr Pachacza

Gdy moje dziecko miało 3 miesiące straszono mnie(ortopeda od dorosłych), że będzie musiało mieć operację biodra i że noga będzie potem krótsza.Trafiłam szczęśliwie do lek.Zdzisława Pachacza ,który wyleczył biodro mojego dziecka bez operacji poduszką Frejki.Teraz moja córka ma 5 lat i oba zdrowe biodra oraz rówej długości obie nóżki.Obecnie chodzę do dr Pachacza z drugim dzieckiem ze stopami końsko-szpotawymi i przekrzywianiem główki.Widzę szybką poprawę.Polecam doktora serdecznie wszystkim