lek. med. Zdzisław Rączka

2,2
1,3
1,3
1,2

Podejście do pacjenta kiepskie i to bardzo…. Mruk to mało napisane, po prostu nie uprzejmy człowiek. Z samego badania jestem jednak zadowolona, poświecił mi czas i zbadał dobrze, oceniał jednak mój zawód, mój piercing aż dziwne ze nic nie powiedział o tatuażach. Zobaczymy jaką dokładnie diagnozę postawi

Podejście do pacjenta kiepskie i to bardzo….
Zobaczymy jaką dokładnie diagnozę postawi

Nieuprzejmy, opryskliwy i grubiański człowiek. Wchodzi w słowo i przerywa non stop. Empatii u tego pana nie stwierdzono.Nie polecam.

Przyjął mnie bez zapisu czego nie zrobiła lekarz przyjmująca w tej samej przychodni .zignorowała mają chorobę.a ten Pan bez problemu zbadał mnie i dał skierowanie do szpitala. Za to jestem mu wdzięczny. Wizytę mam u niego w sierpniu.

Nie polecam lekarz mierny i w zachowaniu i w diagnozie. Nie zleca badań, wszędzie widzi migrenę albo nerwicę i pozbywa się pacjenta. Dziwię się że go trzymają w prywatnych placówkach bo podejscie ma typowe jak nfz.

Nie polecam wizyty szkoda czasu brak kompetencji leczy nie w tym kierunku leczył mnie w kierunku migreny a okazało się że to sm nie polecam!!!

P. Rączka to nie był mój wybór lecz zostałem do niego skierowany przez firmę. W ogromnym skrócie : bardzo irytujący i nieuprzejmy Pan. Wchodzi w słowo, nie pyta o przebieg choroby oraz o podstawowe informacje związane z zabiegiem. Samo badanie pomijam bo nie jestem specjalistą. Po pytaniu o rehabilitację, która jest obowiązkową formą leczenia po zabiegu nie wytrzymałem i poinformowałem, że skoro jest lekarzem to powinien to wiedzieć. Pan doktor odparł, że taka rozmowa do niczego nie prowadzi i że on jest specjalistą neurochirurgiem... Byłem zaskoczony bo myślałem że mam do czynienia ze słabym lekarzem co najwyżej internistą a nie neurochirurgiem. Nigdy nie piszę negatywnych opinii ale tym razem po prostu jestem bardzo zaskoczony i rozczarowany gdyż do tej pory każdy prowadzący mnie neurochirurg i ortopeda reprezentował bardzo wysoki poziom. Może trafiłem na gorszy dzień doktora ? Nie wiem, oceniam tylko przebieg wizyty i jego pracy.

Zdecydowanie nie polecam. Wizyty u tego lekarza są tylko stratą czasu. Na pewno nie pomoże, a czy zaszkodzi? - trudno ocenić, bo i jak, skoro komuś kogo nigdy nie bolała głowa przepisuje tabletki na tę właśnie dolegliwość ... Lepiej poszukać kogoś bardziej kompetentnego.

Z doktorem Zdzisławem Rączką miałem do czynienia w centrum medycznym Falck przy ul. Sapieżyńskiej. Wywiad szybki i treściwy, i w sumie pozytywny. Nie podobało mi się natomiast nastawienie do pacjenta które było ordynarne. Ja rozumiem że medycyna pracy to nie wymarzone miejsce dla takich "specjalistów" ale umówmy się że odrobina obycia obowiązuje wszystkich.

Zdecydowanie podzielam zdanie poprzedników. Nigdy w życiu nie spotkałam tak niesympatycznego lekarza. Cyniczny, pod nosem komentujący, a właściwie wyśmiewający moje dolegliwości i historię choroby. Byłam na wizycie u tego Pana w placówce Medicover. Nie wiem jak placówka o takiej renomie może pozwalać sobie na takiego pracownika. Wybitnie nieuprzejmy, nie udzielający informacji, pacjentów traktuje przedmiotowo. Na samo wspomnienie wizyty czuję, że podnosi mi się ciśnienie ;/ Zdecydowanie radzę wystrzegać się tego lekarza!!!

najgorszy lekarz ze wszystkich ktorych spotkalam w swoim zyciu - przede wszystkim ironiczny, uszczypliwy i niesympatyczny, mozna powiedziec ze chamski - moze dlatego ze bylam na wizycie bezplatnej, gdyby dac mu 200zl moze bylby sympatyczniejszy ale watpie. Nie warto nie polecam TRAGEDIA