dr n. med. Zdzisław Wojdała

Po 15 latach starań o dziecko to właśnie Pan Doktor nam pomógł. Jesteśmy bardzo wdzięczni za indywidualne podejście do naszej trudnej sprawy. To Pan Doktor swoim doświadczeniem i niezwykłym przekonaniem przeprowadził nas przez czas oczekiwania na szczęście. Mamy cudownego syna który aktualnie jest lekarzem ginekologiem. Zawsze mu opowiadałam że to właśnie dzięki tak wspaniałemu doktorowi jesteśmy razem. Zawsze wdzięczna pacjentka

Zawsze wdzięczna pacjentka

Zawsze wdzięczna pacjentka

Wszystkim pacjentkom Pana doktora,który był legendą Kliniki Ginekologii i Położnictwa w Zabrzu ul.Traugutta 6 oznajmiam,że Pan Doktor właśnie zmarł,po długiej i ciężkiej chorobie(28.08.2009 r)Pokój jego duszy!!!

Moje dzieci są na świecie dzięki temu Panu Doktorowi. Myślę że wiele matek podpisałoby się pod tym.

Jest to lekarz z wielkim doświadczeniem. I dzięki niemu wiele dzieci jest na świecie.