Zdzislaw Zawada

Z calego serca polecam Pana doktora specjalista w 100 procentach a przy tym bardzo mily , uprzejmy i wiele mozna jeszcze dobrego o nim powiedziec. Chce sie powiedziec zeby kazdy lekarz byl taki to lepiej by nam sie chorowalo :)

Doktor Zdzisław Zawada usuwał mi laparoskopowo pęcherzyk żółciowy - ostre zapalenie , bardzo miły ,kompetentny lekarz . Na drugi dzień poszłam do domu , szczęśliwa . Polecam tego lekarza i szpital w grzawie . Czystość i dbałość o pacjenta , pielęgniarki wspaniałe , opieka doskonała . Polecam Anna S. /bardzo bałam się ale teraz jestem szczęśliwa , zdrowa /

Anna S.
/bardzo bałam się ale teraz jestem szczęśliwa , zdrowa /

bardzo dobry lekarz i bardzo dobry specjalista

bardzo dobry lekarz i bardzo dobry specjalista

Bardzo fajny lekarz warty polecenia.Przeprowadzał u mnie zabieg usuwania kamieni.Pojechała na ten zabieg specjalnie do niego prawie 200 km.