lekarz Zdzisława Makosz-Dittrich

Ginekolog, Ginekolog położnik

3,7
3,9
3,9

NIE POLECAM!!!! O ile w przypadku bezproblemowej ciąży może pani doktor jest ok o tyle w przypadku komplikacji juz nie wygląda to tak pięknie. Pani doktor nie kieruje na badania prenatalne. Trzeba się samemu dopytywać o badania a i wtedy można być przez nią ochrzanionym. Dzięki pani doktor ominęły mnie 2 badania prenatalne które są bardzo istotne w ciąży ( to pierwsza ciąża wiec lekarz powinien wykazać się wieksza wyrozumiałością i empatia). Ja rozumiem ze każdy z ludzi ma zly dzień ale to nie oznacza ze można być opryskliwym gdy ...

NIE POLECAM!!!!
Pani doktor nie kieruje na badania prenatalne. Trzeba się samemu dopytywać o badania a i wtedy można być przez nią ochrzanionym. Dzięki pani doktor ominęły mnie 2 badania prenatalne które są bardzo istotne w ciąży ( to pierwsza ciąża wiec lekarz powinien wykazać się wieksza wyrozumiałością i empatia). Ja rozumiem ze każdy z ludzi ma zly dzień ale to nie oznacza ze można być opryskliwym gdy człowiek się o coś pyta.
Dodatkowo pani doktor w złych terminach kieruje na badania np. Na test obciążenia glukoza ( dzięki czemu musiałam ponawiać to badanie po terminie dodatkowo w okresie epidemii....;( )
Brak zainteresowania w przypadku gdy pacjentka pani doktor znajduje się w JEJ żagańskim szpitalu...może nie rozpoznaje swoich pacjentek które kieruje do szpitala.
GORACO ODRADZAM....szkoda nerwów.

Wspaniała kobieta, kompetentna, miła i zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy. Jak byłam w szpitalu, to mimo prowadzonych wizyt w przychodni, przyszła na mój zabieg aby go osobiście przeprowadzić ❤ Lekarz z powołania! Serdecznie polecam 😁

Cudowna Pani doktor. W 2008 pierwsza ciąża prowadzona przez panią doktor. W 2016 ciąża druga również prowadzona przez panią doktor. W obu przypadkach super opieka. Błyskawiczne działanie gdy czułam się gorzej. Serdecznie polecam.

bardzo kochana Pani doktor ,super się mną zajęłą podczas ciąży i jak robiła mi cc czułam się bardzo bezpiecznie.przy następnej ciąży na pewno się do niej zgłoszę:)

Żenujące, brak profesjonalizmu, umawiam się telefonicznie na prywatną wizytę i w momencie gdy przybywam do gabinetu zastaję drzwi zamknięte, a pani doktor przez telefon mówi, że niechciało się jej czekać. Jeśli już doktor ma takie podejście do pacjenta to chyba lepiej go omijać!!!!!

Bardzo dobry specjalista. Pani doktor pomogła mi w chorobie, a następnie poprowadziła obydwie moje ciąże. Polecam

Nie sądziłam, że jeszcze są tacy lekarze.Przemiły człowiek, z ogromnym poczuciem humoru, kulturalna, kompetentna, dokładna