lekarz Zdzisława Makosz-Dittrich

Ginekolog, Ginekolog położnik

Moje doświadczenie z Panią Dr . Jest bardzo sympatyczną miłą i ciepłą osóbką . Zawsze chętną pomocy . Z całą pewnością mogę polecić Panią Dr .

Pani doktor super. Zawsze miła, pomocna i zna się na tym co robi. Prowadziła moją ciążę. i opiekowała się w szpitalu. Naprawdę szczerze mogę polecić

Szczerze NIE POLECAM. Do prowadzenia ciazy. Jeśli do 32tyg było ok a gdy pojawiły się komplikacje to i zaczęły się kłopoty. Po pierwszym pobycie w szpitalu bylo ok po kilku dniach moja narzeczona trafiła do szpitala w Żarach z nadciśnieniem po uregulowaniu ciśnienia i wyjściu że szpitala właśnie ta Pani Ginegolog telefonicznie kazała odstawiać tabletki na ciśnienie gdzie konsekwencja był wzrost ciśnienia na wizycie stwierdziła że szpital w nowej soli bo ciśnienie I straszenie pacjentki co może się stać po moim pytaniu czy może rodzic u niej w szpitalu odpowiedziała cytuje ( jak dozyje). Robiąc usg którego wogole nie umie odczytać powiedziała że dziecko ma powiększony pecherz a tak naprawdę jak sie okazało w szpitalu w Nowej Soli że to nie jest pęcherz tylko torbielka o ktorej dawno wiedzieliśmy że jest i to był 34-35 tydzień i stwierdziła że nie ma na co czekać tylko trzeba rodzic. Całe szczęście że nie trafiliśmy do niej na oddział bo przez tą Doktorke nasza córka była by wczesniakiem i nie wiadomo czy zdrowym wczesniakiem. A tak jest juz 38 tydzień i jest wszystko wporzadku. Uważajcie naprawdę na ta lekarkę bo do prowadzenia ciąży gdzie są kaplikacje ona się nie nadaje

NIE POLECAM!!!! O ile w przypadku bezproblemowej ciąży może pani doktor jest ok o tyle w przypadku komplikacji juz nie wygląda to tak pięknie. Pani doktor nie kieruje na badania prenatalne. Trzeba się samemu dopytywać o badania a i wtedy można być przez nią ochrzanionym. Dzięki pani doktor ominęły mnie 2 badania prenatalne które są bardzo istotne w ciąży ( to pierwsza ciąża wiec lekarz powinien wykazać się wieksza wyrozumiałością i empatia). Ja rozumiem ze każdy z ludzi ma zly dzień ale to nie oznacza ze można być opryskliwym gdy ...

NIE POLECAM!!!!
Pani doktor nie kieruje na badania prenatalne. Trzeba się samemu dopytywać o badania a i wtedy można być przez nią ochrzanionym. Dzięki pani doktor ominęły mnie 2 badania prenatalne które są bardzo istotne w ciąży ( to pierwsza ciąża wiec lekarz powinien wykazać się wieksza wyrozumiałością i empatia). Ja rozumiem ze każdy z ludzi ma zly dzień ale to nie oznacza ze można być opryskliwym gdy człowiek się o coś pyta.
Dodatkowo pani doktor w złych terminach kieruje na badania np. Na test obciążenia glukoza ( dzięki czemu musiałam ponawiać to badanie po terminie dodatkowo w okresie epidemii....;( )
Brak zainteresowania w przypadku gdy pacjentka pani doktor znajduje się w JEJ żagańskim szpitalu...może nie rozpoznaje swoich pacjentek które kieruje do szpitala.
GORACO ODRADZAM....szkoda nerwów.

Wspaniała kobieta, kompetentna, miła i zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy. Jak byłam w szpitalu, to mimo prowadzonych wizyt w przychodni, przyszła na mój zabieg aby go osobiście przeprowadzić ❤ Lekarz z powołania! Serdecznie polecam 😁

Cudowna Pani doktor. W 2008 pierwsza ciąża prowadzona przez panią doktor. W 2016 ciąża druga również prowadzona przez panią doktor. W obu przypadkach super opieka. Błyskawiczne działanie gdy czułam się gorzej. Serdecznie polecam.

Żenujące, brak profesjonalizmu, umawiam się telefonicznie na prywatną wizytę i w momencie gdy przybywam do gabinetu zastaję drzwi zamknięte, a pani doktor przez telefon mówi, że niechciało się jej czekać. Jeśli już doktor ma takie podejście do pacjenta to chyba lepiej go omijać!!!!!

bardzo kochana Pani doktor ,super się mną zajęłą podczas ciąży i jak robiła mi cc czułam się bardzo bezpiecznie.przy następnej ciąży na pewno się do niej zgłoszę:)

Nie sądziłam, że jeszcze są tacy lekarze.Przemiły człowiek, z ogromnym poczuciem humoru, kulturalna, kompetentna, dokładna

Bardzo dobry specjalista. Pani doktor pomogła mi w chorobie, a następnie poprowadziła obydwie moje ciąże. Polecam