lekarz Zdzisława Olas

Alergolog, Pediatra

Może i dobra ba raczej dobra ale ludzi ma w d......

Może i dobra ba raczej dobra ale ludzi ma w d......

Panią dr Olas znam od bardzo dawna - leczył mojego syna, który w tej chwili ma 30 lat. Od roku prowadzi też mojego wnuka. Tylko dzięki Pani doktor mój syn z bardzo ciężką astmą potrafił normalnie funkcjonować. Pamięta swoich pacjentów :-)). Jest wspaniałym lekarzem, który przejmuje się swoimi pacjentami. Wszystkim polecam Pnia doktor. Już następne pokolenie z mojej rodziny korzysta z Jej opieki.

JEST TO LEKARZ, KTÓRY CHCE SŁUCHAĆ PROBLEMÓW ZWYKŁYCH LUDZI.

JEST TO LEKARZ, KTÓRY CHCE SŁUCHAĆ PROBLEMÓW ZWYKŁYCH LUDZI.

Wspaniały lekarz z powołania,leczy moje dziecko już od kilkunastu lat, podchodzi do pacjenta z sercem, kiedy jest jakiś problem potrafi doradzić jaki lek podać ,nie oszczędza się,w przychodni na Kozanowie,gdzie przyjmuje widać tłumy pacjentów. O Wszystkich troszczy się jednakowo,potrafi przyjąć dodatkowo pacjentów gdy jest taka potrzeba. Nie spotkałam równie wspaniałego bezinteresownego lekarza. Polecam wszystkim.

Polecił mi tę panią doktor mój lekarz rodzinny. Byłam dziś na wizycie i jestem bardzo zadowolona. Indywidualne podejście do pacjenta, fachowość, pomoc i odpowiadanie na najbardziej uporczywe pytania - wszystko na jak najwyższym poziomie. Wybieram się do tej pani doktor jeszcze raz, z dzieckiem.