lekarz Zdzisława Śliwa-Gorazd

Jako lekarz, biegły sądowy. Kompletne dno.....Uważa , iż osoba widząca na jedne oko nie zasługuje na stopień umiarkowany. Pani nie ma zupełnie pojęcia jak się żyje takiej osobie .

Bardzo dobra i kompetentna lekarka . Dziękuję ponieważ po wizycie u Pani wróciła mi wiara w ludzi .....

Miałam okazję odwiedzić Panią Doktor w Kielcach. A pokonałam kawał drogi żeby do Niej dotrzeć. Naczytałam się głupot w internecie i byłam bardzo uprzedzona do wizyty. A nie było ku temu powodów. Pani Doktor jest przemiłą osobą, mającą ogromną wiedzę z zakresu okulistyki. Bada konkretnie i odpowiednio podchodzi do pacjenta. Samo badanie trwało niecałą godzinę. Polecam Panią Doktor zarówno jako lekarza z zakresu okulistyki oraz jako lekarza biegłego. Oby było więcej takich specjalistów. 🙂

Beznadziejna osoba kompletnie się nic nie zna na leczeniu oczów może inna dziedzina ale jaka? i to jest dobre pytanie? jaka?

Oby takich lekarzy nie było wcale Zamiast leczyć patrzy i co widzi nic? Nic kompletnie się nie rozumie.

Skoro taka super okulistka to jako biegła okulista badanie robi w 5 minut badanie oczu czytanie i sprawdzenie siatkówki wydaje opinię bez badań komputerowych mimo że z dokumentów wynika że choroba postępowała w czasie pracy fizycznej ona wydaje opinie w czasie kiedy pracowała choroba nie postępowała przeczy nawet stanowi faktycznemu

Kompetentna i uprzejma. Od 9 lat nie zmieniłam okulisty. Polecam.

Kompetentna i uprzejma. Od 9 lat nie zmieniłam okulisty. Polecam.

Świetny okulista, jest bardzo uprzejma, dokładnie bada i poświęca pacjentowi dużo czasu. Więcej takich lekarzy!

okulistka napisala mi okulary do czytania i teraz znowu dobrze widze

okulistka napisala mi okulary do czytania i teraz znowu dobrze widze