dr n. med. Zenon Brzoza

Alergolog

Pan doktor jest uprzejmy,godny zaufania, pacjenta przyjmuje z szacunkiem,na pytania odpowiada z ogromną cierpliwością,pacjent czuje się zrozumiany. Doktor Brzoza jest bardzo dobrym specjalistą:-).

Bardzo dobry lekarz, świetnie zorientowany w alergologii, kulturalny dla pacjenta. Nigdzie się nie spieszy, cierpliwie wszystko tłumaczy.

Trafiłam do pana doktora z ciągłym katarem i kichaniem. Przeprowadził wszystkie testy i szybko mogłam zastosować odpowiednie leczenie. Dziękuję!

Zgadzam się Dwa lata temu byłam pacjentką alergologii na ul.Ceglanej w Katowicach.Prowadził mnie pan dr Brzoza.Teraz kontynuuję leczenie pod opieką pana doktora w przyszpitalnej przychodni.Szczerze wszystkim polecam takiego fachowca.

Gorąco polecam bardzo kompetentnego lekarza, który do pacjentów odnosi się z szacunkiem i wyjątkową cierpliwością.

Wciąż poszukujesz "Alergolog Wodzisław Śląski"?

Gabinet Alergologiczno-Internistyczny
44-200 None
Powiatowy Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Rydułtowach i Wodzisławiu Śląskim z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim, Oddział Chorób Wewnętrznych nr 2
44-300 Wodzisław Śląski