Naj lepszy ginekolog u ktorego do tej pory bylam. Rewelacja po prostu wytlumaczy dokladnie da czas kobiecie do zastanowienia się czy czegos jeszcze nie chce wiedziec. kazda wizyta trwa dosc dlugo ale tylko dlatego ze wszytko tlumaczy dokladnie na Usg pokazal mi kazdy paluszek mojego malenstwa. opowiedzial wypytal o moje dolegliwosci.naprawde godny polecenia byle wiecej takich lekarzy jednym minusem jest to, ze nie wspolpracuje z NFZ wiec wszystkie badania jakie zleca sa dodatkowym kosztem ale to nic przy tak wspanialej opiece

BARDZO POLECAM TEGO LEKARZA. Poświęca czas nawet po pracy swojej jeśli jest tak pilna sprawa albo bardzo bolesna to jest na zawołanie. Potrafi pomóc i wytłumaczyć wszystko. Bardzo miły i sympatyczny lekarz. Godny polecenia.

Bardzo dobry i fajny lekarz. Prowadził moje dwie ciąże i między ciążami tez chodziłam na wizytę. Wszystko OK. Sam wykonuje i pmięta o cytologii co innym nie zawsze sie zdarza. widziałam jego pracę w szpitalu i widziałam na własne oczy (bo jeszcze wtedy rodziło sie razem na jednej ali) jak uratował dziewczynę z krotokiem i jej noworodka bo zareagował bardzo sprawnie i szybki. Tym tez zdobył sobie mój wielki szacunek. Ma zdrowe poejście do leków antykoncepcyjnych, nie wdaje się w dyskusje, jak kobieta sobie życzy o nie przekonuje do kalendarzyka ...

Sam wykonuje i pmięta o cytologii co innym nie zawsze sie zdarza.
Ma zdrowe poejście do leków antykoncepcyjnych, nie wdaje się w dyskusje, jak kobieta sobie życzy o nie przekonuje do kalendarzyka małżeńskiego czy szklanki wody

Swietny lekarz otwarcie można z nim rozmawiać.Trafiłam do niego przypadkowo 12 lat temu kiedy miałam krwotok.Pani doktor X w izbie przyjęć powiedziała że przecież mi tam żadnego korka nie wsadzi!!!I wtedy z mężem szukaliśmy "normalnego" lekarza no i znalazłam.Zapisał mi tabletki już po pierwszej się zatrzymało.Tak zostałam jego pacjentką.Prowadził moje 2 ciąże i był ze mną przy porodzie.Naprawdę godny polecenia!

lekarz posiada ogromną wiedze i kompetencje-nie na darmo byl ordynatorem ponad 20 lat w szpitalu w wejherowie-ciągle jeszcze sie szkoli i udoskonala swoja wiedze.z opowiadan innych pacjetek wiem ze pomogl wielu kobietom zajsc i utrzymac ciąże-ja wlasnie jestem tez tego przykladem po 3latach chodzenia po roznych lekazach(dylewska,chlebek...) nikt nie mogl stwierdzic dlaczego nie moge zajsc w ciąze.Pan Chęka zdiagnozowal to po pierwszej wizycie:-)wielki szacunek mam dla tego człowieka i gdyby nie on niemialabym teraz takiego wspanialego dziecka.DZIEKUJE I POLECAM

Jestem BARDZO zadowolona, moge szczerze polecic wszystkim kobietom tego lekarza! jest naprawde uprzejmy, wszystko dokładnie wytlumaczy. Jedyny w Wejherowie taki kompetentny ginekolog. Pozdriawiam, Natalia.

NIE ROZUMIEM JAK W PRYWATNYM GABINECIE LEKARZ ODMAWIA PACJENTCE ZAŁOŻENIA WKŁADKI, TO JAKAŚ PARANOJA A NIBY GDZIE MAMY JE SOBIE ZAKŁADAĆ, BO RACZEJ NIE W NFZ ?

Zataił fakt zarażenia mnie 23 lata temu w szpitalu wirusem - ZATAIŁ - BAŁ SIĘ O WŁASNĄ DUPĘ - za pieniądze zrobiłby wszystko

bardzo fajny.. byłam u niego pierwszy raz i miałam torbiele.. wszystko wytłumaczył.. godny polecenia. teraz prowadzi moją ciąże... wiem że 100zł to drogo ale naprawde warto!!!

Bardzo dobry lekarz... Sympatyczny, miły... Otwarty dla pacjentów.;) polecam.;)

Bardzo dobry lekarz... Sympatyczny, miły... Otwarty dla pacjentów.;) polecam.;)

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Wejherowo"?

Zwinisławy 6D
Gdynia

Ewa Borowska

Gabinet położniczo-ginekologiczny
Wejherowo ul.3 Maja 23E
84-200 Wejherowo
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Kaszuby"
ulica Pomorska 9
84-200 Wejherowo