W mojej ocenie dr n. med. Zenon Płachta jest bardzo dobrym i wykwalifikowanym specjalistą. Polecam pacjentką, które lubią kompetentnych i spokojnych lekarzy. Prowadził moje dwie ciąże i jestem bardzo zadowolona z opieki medycznej. Wizyty przebiegały bez najmniejszych zastrzeżeń. Miałam to szczęście ze dr Płachta był przy moich obu porodach i zapewniam, że już sama Jego obecność na porodówce dodaje siły :) Dr Płachta ma fajne, wzbudzające zaufanie podejście do pacjentki. Przy tym jest sympatycznym człowiekiem ;)

pan doktor Zenon Płachta jest najlepszym lekarzem i ordynatorem oddziału ginekologicznego serdecznie każdemu go polecam jest super lekarzem pan doktor powie prawdę każdemu o jego zdrowiu i nigdy nie skłamie serdecznie go każdemu polecam

Na bolącą bliznę po porodzie siłami natury rozłożył ręce i powiedział, że nigdy nie spotkał się z przypadkiem żeby bolała 10mc po porodzie. Rozumiem, że być może pobiera same cytologie i nie widział blizny poporodowej na oczy, ale chyba literatura medyczna porusza tego typu problemy, więc powinien je znać chociażby z teorii i próbować pomóc. Nie zaszkodziłoby się też poradzić innego lekarza. Jechałam na tę wizytę przez całą Warszawę z niemowlakiem. Wizyta trwała 5min i odesłano mnie z kwitkiem. Na szczęście trafiłam do wspaniałej Pani doktór, która "zakasała rękawy" i stwierdziła, że mojej blizny nie można tak pozostawić bo się zamęczę. Pomogła mi w ciągu dwóch tygodni. Panie Zenonie...wstyd!!

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u dr. odpowie na kazde pytanie, widac ze jest lekarzem z powolania. ja osobiscie chodze do cm salute na nfz, nie ma kolejek jak w innych przychodniach takze polecam

Podczas wizyt kontrolnych jak i podczas ciąży dr.Płachta zajmował się mną idealnie jak na lekarza przystało. Od pierwszej wizyty wzbudził we mnie zaufanie i sympatię dzięki temu podczas mojej ciąży bliźniaczej wiedziałam że jestem w dobrych rękach i nie stresowałam się ponieważ wszystko zawsze było mi tłumaczone i wyjaśniane nie było pytań pozostawionych bez odpowiedzi lekarz zajmował mi tyle czasu ile potrzeba. Naprawdę więcej takich lekarzy a świat będzie piękniejszy.

Pan Doktor prowadził moją pierwszą ciążę. Czułam się bezpiecznie, wiem, że jest to lekarz, któremu można zaufać. Teraz jestem w drugiej ciąży, niestety wyprowadziłam się z Pionek i wierzcie mi, że wiele bym dała, żeby znowu trafić pod opiekę Pana Doktora Płachty. Polecam każdej kobiecie, bo nie ma drugiego tak kulturalnego lekarza - ginekologa w Pionkach...

Do dr. Płachty chodziłam jeszze przed ciążą ( w Pionkach) i juz wtedy wzbudził moje zaufanie.I jak tylko dowiedziałam sie o ciąży nie wyobrażałam sobie iść do innego lekarza ( na szczęście już teraz w Kozienicach). Uważam, że wystarczjąco poświeca swój czas i wytłumaczy wszytko. Napewno każdy zdąży mu zadac pytanie i nie zapomnie ( jak u p.B. Kozak)Nie chwale go dlatego, że z ciążą mam wszystko Ok ale wlasnie dlatego że od razu zauważył z czym moge miec problemy i w odpowiednim czasie skierowal mnie do szpitala, gdzie też przyjęto mnie pozytywnie ( szpital Pionki)Za wizyte tez nie płaci sie dużo.Jest wart polecenia.

dr Zenon Płachta prowadził dwie moje ciąże, z czego jedna "trudna". Obie doprowadził do szczęśliwego końca, za co jestem Mu bardzo wdzięczna. Wspaniały lekarz, bardzo kompetentny i rzeczowy. Liczy się ze zdaniem pacjentki i nie lekceważy żadnych objawów. Polecam serdecznie !!!

Polecam serdecznie !!!

Pisałam już wcześniej pozytywne opinie. I teraz jestem juz po porodzie 6 tyg i moja opinia sie nie zmienia.Leżałam w szpitalu 3 razy i doktor zajął sie mna wzorowo. Jestem zadowolona z dr Płachty jak i ze wszytskich lekarzy pracujących na ginekologii w Pionkach:)I nie dlugo bede miec wizyte kontrolna na którą nie wyobrażam sobie pójść do innego lekarza.:)Polecam

ja chcialabym spytac doktora czy femifertil jest godny polecenia dla par starajacych sie o dzidziusia?? z gory dziekuje:)