dr n. med. Zenon Płachta

Ginekolog położnik, Ginekolog

W związku z opiniami, które pojawiły się na portalu na temat mojej osoby i jakości świadczonych przeze mnie usług medycznych, uprzejmie proszę Administrację Portalu o udostępnienie danych osób niezadowolonych z moich usług medycznych. Bardzo chętnie wyjaśnię i merytorycznie ustosunkuję się do stawianych mi zarzutów, bezpośrednio w rozmowie z autorami negatywnych opinii. Takie wpisy wymagają rzeczowego wyjaśnienia sytuacji przeprowadzenia analizy faktów. Wirtualna anonimowość jest tylko pozorna i nie upoważnia do wpisywania oszczerstw. Z wyrazami szacunki dr n. med. Zenon Płachta P.S. ze względu na konieczność dokonania oceny zaznaczałem pole "nie mam ...

P.S. ze względu na konieczność dokonania oceny zaznaczałem pole "nie mam zdania" = 3

Jestem bardzo zadowolona z dr Płachty.Chodziłam przed ciążą i i teraz tez nie wyobrażałam sobie iść do innego. Jeżdzę do Pionek i czasem tez do Kozienic. Różnica jest tylko w cenie (ale cóż to Kozienice).I uważam,że lepiej iść do niego niż lekarza który poświeca 3 min i wezmie tyle samo albo i więcej!Dr Płachta jest uprzejmy, poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu, wzbudza moje zaufanie i jest wart polecenia.

polecam.już z tezecią ciazą chodzę do niego i jestem zadowolona.z dwoma ciazami było wszystko ok a z trzecią komplikacje. pomógł mi dotrzeć do bardzo dobrego specjalisty w Warszawie który tylko potwierdził jego obawy. wytłumaczył mi wszystko jakie mogą być skutki komplikacji ale potrafi i podnieść na duchu. na szczęście po serii badań i aminopunkcji okazało sie że dziecko jest zdrowe.jak odzczytał wynik to tak samo sie cieszył jak ja

Jak na razie byłam tylko na 2 wizytach, które przebiegły bez zastrzeżeń. Bardzo miło zaskoczył mnie fakt, że dr Plachta podczas badania nie przyglądał mi się ale zagdaywał na "rozluźniające" tematy. Ginekologa wybierałam długo na podstawie opini koleżanek oraz położnych ze szplitala w Pionkach. Na razie nie mam potrzeby szukać lepszego :)

Jeżdziłam do Pionek na wizyty teraz na szczęście w Kozienicach przyjmuje .Lekarz godny zaufania jak narazie same plusy.A co najważniejsze podejście do pacjenta jest na wysokim poziomie.Na wszystkie pytania odpowiada , i wszystko wytłumaczy.Polecam

Przez Niego podczas porodu przeżyłam piekło, czekałam łaskawie 37 godzin na kroplówkę na rozwarcie, gdyż miałam tylko skurcze. Nie dostałam nic przeciwbólowego. Łaskawie dostałam kroplówkę po 37 godzinach, gdyż już nie mogłam wytrzymać z bólu. A poród i tak skończył się cesarką. I po mimo, że chodziłam na wizyty prywatnie to w szpitalu totalnie miał mnie gdzieś. Chyba czekał, aż dam mu ,,w łapę''. Ogólnie odradzam, chyba, że ktos ma mnóstwo pieniędzy, żeby mu wsadzać w ....

Miły,dyskretny człowiek.Stara się,żeby pacjentka nie czuła się skrępowana podczas badania.Ale nie podoba mi się to,że jednym pacjentkom potrafi obniżyć cenę za wizytę a innym każe płacić według swojego cennika,mimo,że chodzę do niego już od kilku lat.

Do pana doktora chodzę systematycznie od 11 lat prowadził moje dwie ciąże i nie wyobrażam sobie, że mogłabym zmienić ginekologa POLECAM

czy mozecie napisac gdzie przyjmuje doktor, najlepiej prywatnie i jak wyglada cenowo wizyta Z gory dziekuje

Nie zawiodłam się na tym doktorze, mimo że chodziłam na wizyty państwowo zajął się mną i moją ciążą wzorowo. Polecam!