Zenon Proniak

Polecamy Pana doktora. Zawsze znajduje dla nas czas. Ma niesamowitą intuicję i jest świetnym diagnostą. Mieliśmy kilka sytuacji, w których nasz lekarz rodzinny pomylił się i źle rozpoznał choroby (w przypadku syna skończyło się to szpitalem). Teraz nie ryzykujemy i w sytuacjach awaryjnych jedziemy do P.Proniaka.

wspaniały lekarz, postawił mi dzieciaczki na nogi po dlugoletnim leczeniu u innej nieudanej! lekarce, dziwie sie bardzo opinią pt"karierowicz" "biznesmen" nigdy nie pokazał tego że robi to dla pieniędzy to pewnie tylko jakas konkurenja pediatryczna tak pisze;)naprwde bardzo szczerze polecam wspaniałe podejśćie do dziecka;)

TEN FACET MA I TALENT I JAJA ! Konkrety podczas wizyty. Co więcej chcecie, żeby poklepał po pupce mamusie na do widzenia ?

Świetny lekarz,w moim przypadku wszystko na 5, zawsze miły,wspaniałe podejście do dziecka,zna się na rzeczy,dzięki niemu moje dziecko jest zdrowe,chodzę do niego od niedawna, ale w 2 miesiące zrobił więcej niż inni lekarz w rok,dzięki temu że nie podawał jej antybiotyków(jak inni), Polecam w 100%.

Wspanialy lekarz. Super podejscie do dzieci. Poswięca dużo czasu pacjentowi. Konkretny specjalista.Tłumaczy chorobę . Polecam Pana doktora!!!!

Super lekarz !! Kompetentny,uprzejmy zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy.Leczył mojego starszego syna wiele lat i efekty są zadowalające. Gorąco polecam Pana Proniaka!