dr n. med. Zenon Rudzki

3,6
3,3
3,7
3,2

Nazywam się Zbigniew Brzeziński rocznik 1947 24 czerwca 2010 roku poddałem sie operacji prostaty metodą laserową. Zastanawiałem sie bardzo długo (o cały rok za długo). A to niepewność - bo to nowość, a to cena - bo to nie jest taka mała. Lecz teraz nie żałuję i jestem wdzięczny doktorowi Zenonowi Rudzkiemu. A moje objawy były takie: Średnio dziennie oddawałem około 20 (dwadzieścia) razy mocz. Dwa razy w nocy (około drugiej i około piątej godzinie). Po wypiciu rannej herbaty: cztery,pięć razy co 10 lub 15 minut. Po półtoragodzinnej jeździe samochodem, ...

Nazywam się Zbigniew Brzeziński rocznik 1947
24 czerwca 2010 roku poddałem sie operacji prostaty metodą laserową.
Zastanawiałem sie bardzo długo (o cały rok za długo).
A to niepewność - bo to nowość, a to cena - bo to nie jest taka mała.
Lecz teraz nie żałuję i jestem wdzięczny doktorowi Zenonowi Rudzkiemu.
A moje objawy były takie:
Średnio dziennie oddawałem około 20 (dwadzieścia) razy mocz.
Dwa razy w nocy (około drugiej i około piątej godzinie).
Po wypiciu rannej herbaty: cztery,pięć razy co 10 lub 15 minut.
Po półtoragodzinnej jeździe samochodem, miałem tak ogromne parcie ,
że musiałem się natychmiast zatrzymać by oddać mocz.
Po zatrzymaniu się , choć miałem tak mocne parcie, niestey nie mogłem zacząć.
Załatwianie się trwało około 10-15 minut.
W teatrze całą przerwę okupywałem pisuar itd, itd, itd.
Teraz gdy mineło już dwa i pół miesiąca od zabiegu moje załatwianie się trwa
15 może 20 sekund, rano o 6-stej około minuty, ale to dlatego ,że w nocy już nie wstaję.
Myślę , że to co opisałem powyżej jest najlepszą zachętą by zmobilizować się
i poddać temu zabiegowi.
Jest to na pewno kosztowne, ale sprzęt który jest używany do tego zabiegu
nie jest zwykłym tanim aparatem. Nawet nasze tak bogate państwo jakim jest Polska
nie może sobie pozwolić na taki rarytas.
Dziękuję doktorze Rudzki
Zbigniew Brzeziński z Częstochowy

Doktor Zenon Rudzki z Częstochowy to najlepszy specjalista w swojej dziedzinie w rejonie albo całej Polsce. Nie słyszałem wcześniej o ablacji guzów nowotworowych metodą Nanoknife - pozwala reagować szybko na komórki rakowe i działa szybko (dosłownie kilka minut); Nie ma potrzeby leczenia operacyjnego, co w moim przypadku było bardzo istotne, ze względu na mobilny tryb życia. Polecam - www.zenonrudzki.pl

Rzeczowy i konkretny specjalista w swojej dziedzinie. Nie owija w bawełne, ani nie zwodzi od diagnozy. Szybka, sprawna wizyta, dokładne badania i problem rozwiązany. Jak ktoś ceni skuteczność, mogę polecić.

Jestem bardzo młodym człowiek, lecz trafiłem do pana doktora z zapaleniem prostaty. Leczenie obejmowało wiele różnych leków (praktycznie wszystkie możliwe kombinacje antybiotyków) oraz terapii laserowych. Nieznaczne żylaki powrózka nasiennego zostały przez doktora zignorowane. Co ciekawe, przez cały okres leczenia nie został zbadany PSA. Kuracja trwała około pół roku i kosztowała około 2500 zł (wizyty+laser) + około 1000 zł leki. Kurację przerwałem sam mając dosyć przyjmowania niezliczonej liczby leków. Moment przerwania kuracji to czas gdy choroba została już zaleczona, lecz wciąż występowały objawy bólowe. Przestałem brać leki i po kilku miesiącach przestało boleć samo.
Trudno jest ocenić tego lekarza. Z jednej strony pomógł mi, z drugiej wziął dużo pieniędzy za leczenie (nie wspominając już o samych kosztach leków). Na samym końcu nie wiadomo było czemu ból się utrzymuje. Na szczęście samo przeszło.
Co do samej wizyty: można porozmawiać, dowiedzieć się co i jak. Badanie trochę bolesne...

Lekarz doskonały , jako znawca i chirurg, nowoczesny sprzęt i opieka pooperacyjna . Jan Pietrala, Częstochowa

Leczę się u Pana dr Z. Rudzkiego. Rozwiązywał problemy, z którymi inni lekarze mieli kłopot. Trzy lata temu podjął się przeprowadzenia skomplikowanej operacji - za co bardzo dziękuję. Wspaniały jako lekarz i człowiek. Wybitny umysł w dziedzinie urologii, posiadający ogromną wiedzę fachową. Dysponuje najnowocześniejszym sprzętem i technikami leczenia, a wszystko w doskonałej atmosferze. Nie mówi o pieniądzach, lecz pyta o zdrowie. Polecam zdecydowanie w 100%.

Polecam zdecydowanie w 100%.

Nie tak dawno wykrył u mnie zapalenie pęcherza i prostaty (kilka dni wcześniej lekarz rodzinny nie wykrył tego przez usg stwierdzając, że to wina schodzącego piasku z nerek). Bardzo długie kolejki w gabinecie i długie oczekiwanie na termin wizyty. Urolog powiedział mi, że samymi antybiotykami mogę tego nie wyleczyć, mogę stracić płodność i być może będę musiał przejść specjalny zabieg (radio-cośtam , nie pamiętam jak się to nazywało). Powiedział też, że ten stan leczy się bardzo długo. Kurację przerwałem po 3 tyg. Dwa miesiące później skontrolowałem się u innego urologa ...

Kurację przerwałem po 3 tyg. Dwa miesiące później skontrolowałem się u innego urologa i powiedział mi, że jestem zdrowy.

Dobry lekarz ale za bardzo zależy mu na pieniądzach, rozumiem ze im więcej pacjentów tym lepiej ale umawianie 4 na jedną godzinę trochę przesada. Leczenie w moim przypadku raczej nieskuteczne.

Fałszywy ismich którym zwodzi ,łasy na kase niepotrzebne lasery kazał mi brać z czego wizyty na których nie umiał sie okreslić co mi jest mam 24 lata i nastraszył mnie , że będę bezpłodny bez tych laserów a co najgorsza nie słucha pacjęta i za każdym razem brał odemnie inne kwoty za wizyty gdzie nic nie było poza rozmową robione poza włożeniem przez dr palca w odbyt co widac sprawia mu frajdę. Polrcam dr.Lubasa on nie leczy na codzień w Cz-wie i nie podchodzi tak przedmiotowo jak Rucki do pacjęta ...

Mam pytanie?
a te pochlebstwa czemu pochodza z komputerów bliskich znajomych lekarza???

Pan doktor to świetny specjalista - bardzo mi pomógł.

Pan doktor to świetny specjalista - bardzo mi pomógł.