Przepuklina dysku L5/S1 7mm. Tydzień w szpitalu na morfinie. Później trafiłem do doktora Szusta i po miesiącu ćwiczeń jest coraz lepiej ból praktycznie minął i są duże nadzieje na uniknięcie operacji. Polecam lekarza wszystkim z problemami kręgosłupa. Opinie osób które do niego przychodzą są jednoznacznie pozytywne. Pomógł wielu osobom skazywanym na operację lub wózek.

Niejdnokrotnie pomagał mi w dolegliwościach kręgosłupowych :wypadnięcie dysku,kręgozmyk itp.Lekarz bardzo kompetentny a co najważniejsze leczy bez środków farmakologicznych co jest bardzo ważne przy chorobie wrzodowe żołądka. Lekarz wspaniały i bardzo kompetentny.

Podzielam wszystkie wspaniałe opinie. Pan doktor jest "cudotwórcą". Mnie również pomógł uciec przed operacją. Po 13 wizytach i intensywnych ćwiczeniach dzisiaj funkcjonuję normalnie. Dziękuje Panie Doktorze!

trafiłem do p. Szusta pod koniec sierpnia 2010. Ból niesamowity, prawa noga "odjęta". Diagnoza - wypadnięcie dysku z przerwaniem pierścienia włóknistego.Dziś po 6 tygodniach chodzę, czuję się dobrze,dysk na swoim miejscu, pozostała do zabliźnienia i uelastycznienia rana.Wykonałem sumiennie(i nadal wykonuję) tysiące ćwiczeń, opłaciło się, niedługo wrócę do pracy.To wspaniały człowiek i profesjonalista. Polecam

Facet wyleczył mój kręgosłup - odcinek szyjny zakwalifikowany przez neurochirurga do operacji. Stosuje metodę McKenziego do leczenia dyskopatii, wie o co chodzi i pomaga - świadczą o tym kolejki do gabinetu i mój przypadek. Jeśli myślisz, że nie masz szans - idź do tego lekarza - mi się udało. Piotr

Ten pan ma ręce które leczą! Wyszłam z gabinetu już bez bólu, kilka tygodni ćwiczeń i dyskopatię pożegnałam na dobre, a groziła mi operacja!!! Kochani, jak powiedzą wam że bez operacji się nie wyleczycie to pędźcie do Szusta, on na pewno pomoże!

Jest bardzo miły, zna się na rzeczy i do tego potrafi poradzić, co zrobić, żeby wszystko było dobrze. Miałem lekki niedowład w lewej nodze i teraz wszystko jest dobrze. Wystarczyło się stosować do rad pana doktora :)

bardzo dobry lekarz. wyleczył mnie bez tabletek

bardzo dobry lekarz. wyleczył mnie bez tabletek

Rzeczywiście ma dłonie, które leczą. Dzięki poradom Pana Doktora również uniknęłam operacji, której byłam już gotowa się poddać.

Rzeczywiście ma dłonie, które leczą. Dzięki poradom Pana Doktora
również uniknęłam operacji, której byłam już gotowa się poddać.

Ten pan to po prostu cudowtwórca! Całe życie, a życie mam ciężkie, łupało mnie w krzyżu. Pan Szust to odmienił - znów mogę cieszyć się życiem, biegać za małolatami i w ogóle. Polecam wszystkim

Wciąż poszukujesz "Rehabilitant Złocieniec"?

Szpital Powiatowy w Białogardzie

ulica Kańsko 1
78-520 Złocieniec
Zielna 11/33
74-320 Barlinek
Jagiełły NZOZ "Nad Łaźnią"
66-400 Gorzów Wielkopolski
Centrum Rehabilitacji