dr n. med. Zenon Szust

Rehabilitant

Nie ma lepszego specjalisty. Tylko ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia 👍Tak zaleca doktor! Za każdym razem to samo i to się sprawdza. Miałam ból barku i zażywałam tabletki przeciwbólowe i borowinowe okłady, magnetronik i inne zabiegi, ale dopiero po ćwiczeniach ból zniknął!! Pewnego razu pojawił się nagle ból w biodrze i co zrobiłam. Teraz już wiem, że tylko ćwiczenia pomagają. Obeszło się bez tabletek😊Dziękuję z całego serca🌹🌹🌹

Doktor ruszył mnie z podłogi jak mi wyskoczył dysk. Jestem bardzo wdzięczna! Metoda pomaga jeśli się ćwiczy i stosuje do zaleceń.

Trafiłam do Pana Doktora po raz kolejny po 10 latach. Cudowny otwarty człowiek. Diagnoza, leczenie i efety. Tak było wtedy i tak jest teraz. To fakt leczy jedna metodą, ale poziom ćwiczeń dopasowuj do pacjenta. Lekarz dostępny o każdej porze. Elastyczny czasowo. Bezpośredni, ale przy tym przesympatyczny

Z całego serca nie polecam ! Zachowanie skandaliczne , podejście do pacjenta niedopuszczalne ! Wszystkich leczy ta sama metoda , żadnej wiedzy nie przejawia ! , stan męża się pogorszył ! Strata czasu pieniędzy i zdrowia

Dr Szust w każdym przypadku stosuje jednakową metodę. Niestety nie każdy przypadek jest taki sam. W moim przypadku przestarzałe metody stosowane przez doktora tylko pogorszyły mój stan zdrowia. Po zaprzestaniu ćwiczeń zauważyłem zmniejszenie dolegliwości. Ponadto doktor nie chce słyszeć o nowych metodach stosowanych przez fizjoterapeutów które to pomogły mi wyjść z ciężkich dolegliwości bólowych spowodowanych dyskopatią. Ja nie polecam nikomu.

Przepuklina dysku L5/S1 7mm. Tydzień w szpitalu na morfinie. Później trafiłem do doktora Szusta i po miesiącu ćwiczeń jest coraz lepiej ból praktycznie minął i są duże nadzieje na uniknięcie operacji. Polecam lekarza wszystkim z problemami kręgosłupa. Opinie osób które do niego przychodzą są jednoznacznie pozytywne. Pomógł wielu osobom skazywanym na operację lub wózek.

Niejdnokrotnie pomagał mi w dolegliwościach kręgosłupowych :wypadnięcie dysku,kręgozmyk itp.Lekarz bardzo kompetentny a co najważniejsze leczy bez środków farmakologicznych co jest bardzo ważne przy chorobie wrzodowe żołądka. Lekarz wspaniały i bardzo kompetentny.

Podzielam wszystkie wspaniałe opinie. Pan doktor jest "cudotwórcą". Mnie również pomógł uciec przed operacją. Po 13 wizytach i intensywnych ćwiczeniach dzisiaj funkcjonuję normalnie. Dziękuje Panie Doktorze!

bardzo dobry lekarz. wyleczył mnie bez tabletek

bardzo dobry lekarz. wyleczył mnie bez tabletek

Wspaniały człowiek! Przywrócił mi radość z życia! Będę mu wdzięczny do grobowej deski