dr n. med. Zenon Szust

Rehabilitant

trafiłem do p. Szusta pod koniec sierpnia 2010. Ból niesamowity, prawa noga "odjęta". Diagnoza - wypadnięcie dysku z przerwaniem pierścienia włóknistego.Dziś po 6 tygodniach chodzę, czuję się dobrze,dysk na swoim miejscu, pozostała do zabliźnienia i uelastycznienia rana.Wykonałem sumiennie(i nadal wykonuję) tysiące ćwiczeń, opłaciło się, niedługo wrócę do pracy.To wspaniały człowiek i profesjonalista. Polecam

Facet wyleczył mój kręgosłup - odcinek szyjny zakwalifikowany przez neurochirurga do operacji. Stosuje metodę McKenziego do leczenia dyskopatii, wie o co chodzi i pomaga - świadczą o tym kolejki do gabinetu i mój przypadek. Jeśli myślisz, że nie masz szans - idź do tego lekarza - mi się udało. Piotr

Rzeczywiście ma dłonie, które leczą. Dzięki poradom Pana Doktora również uniknęłam operacji, której byłam już gotowa się poddać.

Rzeczywiście ma dłonie, które leczą. Dzięki poradom Pana Doktora
również uniknęłam operacji, której byłam już gotowa się poddać.

Ten pan ma ręce które leczą! Wyszłam z gabinetu już bez bólu, kilka tygodni ćwiczeń i dyskopatię pożegnałam na dobre, a groziła mi operacja!!! Kochani, jak powiedzą wam że bez operacji się nie wyleczycie to pędźcie do Szusta, on na pewno pomoże!

Jest bardzo miły, zna się na rzeczy i do tego potrafi poradzić, co zrobić, żeby wszystko było dobrze. Miałem lekki niedowład w lewej nodze i teraz wszystko jest dobrze. Wystarczyło się stosować do rad pana doktora :)

Nie wierzyłam, że ktoś jest w stanie mi pomóc. Zbadał mnie dokładnie i polecił ćwiczenia, dzięki którym odzyskałam pełnię formy.

Ten pan to po prostu cudowtwórca! Całe życie, a życie mam ciężkie, łupało mnie w krzyżu. Pan Szust to odmienił - znów mogę cieszyć się życiem, biegać za małolatami i w ogóle. Polecam wszystkim