Zenon Wielicki

1,4
1,3
1,5
1,2

Pan Dr. n. med. Zenon Wielicki jest rzetelnym i solidnie wykonującym swój trudny zawód tj. urologa. Właściwy człowiek na tym miejscu. Szczegółowe badania i bardzo dobra opieka nad pacjentami. Koordynuje i sam wykonuje większość arcytrudnych zabiegów. Długoletnia i fachowa wiedza. Stara się pomóc w zdrowieniu jak tylko to możliwe. Zdecydowanie polecam pana doktora w leczeniu chorób urologicznych. Pacjent: Waldemar Kusz

NIE POLECAM DOKTORA UROLOGA !!! OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!! Lekarza bezczelny , nie potrafi pomóc choremu . Wielkie pretensje że ktoś się zgłosił do poradni mając skierowanie na Cito z szpitala. Pan Doktor skoro ma pretensje do pacjenta że się do niego zgłosił , nie powinien już dawno pracować z ludźmi. JESZCZE RAZ NIE POLECAM !!!

Poprzednia opinia dodana przeze mnie była w pełni wypełniona samymi jedynkami choć pan doktor zasługuje na mniej niż zero a po dodaniu widzę, że zmieniło w kategorii "uprzejmosc" na dwie gwiazdki - absolutnie nie miałam zamiaru dać dwóch gwiazdek. Przestrzegam.

Nie mam słów co do "pana ordynatora". Taki człowiek nie powinien mieć kontaktu z ludźmi a tymbardziej osobami chorymi, osobami z bólami które są zmęczone i oczekują/potrzebują wsparcia od strony lekarza. Ten Pan powinien być zwolniony i pracować w sektorze gdzie nie musiałby rozmawiać z innymi ludźmi. Nie, nie i jeszcze raz nie. Takie rzeczy nie powinny mieć miejsca w dobie internetu i tego, że opinie można poczytać ktoś powinien się zainteresować i zrobić co należy.

Potwierdzam opinie moim przedmówców. Nic ująć, a dodawać nie warto, gdyż to niczego nie zmieni. Trudno ocenić profesjonalizm tego lekarza, gdyż pozostałe mankamenty mocno go przesłaniają...

Lekarz ekstremalnie nieuprzejmy, bez szacunku do pacjenta, totalny brak empatii. Unikac jak sie da.

Nie zasługuje na miano lekarza !!!!. Weterynarz ma lepsze podejście do zwierząt niż ten człowiek do człowieka !!!

SKANDAL jak taki czlowiek moze byc lekarzem !!!! to co potrafi to przybijac pieczatki za ktore bierze pieniadze !!!!!!!!1

Potwierdzam wszystko co napisali moi poprzednicy.Ten człowiek jeżeli go tak można nazwać nie powinien leczyć nawet bydła. Cham do potęgi, ignorant, pacjent to dla niego zło i przeszkoda. Jeżeli istnieje możliwość leczenia w innym szpitalu to radzę z tego skorzystać.

Nie polecam, pewny siebie, nic pacjentowi nie ,nic nie powie na temat choroby, bardzo nie uprzejmy natomiast opieka dobra